6.3 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaBanki promocjeZrealizuj swój plan

Zrealizuj swój plan

Zrealizuj swój planBNP Paribas Bank wprowadza do swojej oferty nowy kredyt gotówkowy oraz kredyt samochodowy z zupełnie innym oprocentowaniem niż dotychczas. Od teraz klienci BNP Paribas Banku zaciągający kredyt samochodowy lub kredyt gotówkowy, będą mogli skorzystać z nowych warunków cenowych.
Kredyt gotówkowy zyskał oprocentowanie rzędu 9,9% w skali roku. Klienci decydujący się na tą ofertę kredytową nie zapłacą prowizji za zaciągnięcie kredytu. Konstrukcja kredytu gotówkowego opiera się na dowolność celu kredytowania. Możliwa jest realizacja za jego pośrednictwem dowolnego projektu, aczkolwiek BNP Paribas Bank stawia przy tym ograniczenie wartościowe. Plan finansowany za pośrednictwem kredytu gotówkowego może mieć maksymalną wartość wynoszącą 100 tys. zł. Oprocentowanie kredytu gotówkowego zależy w dużej mierze od tego, na jaki okres czasu jest on zaciągany.
Promocyjne oprocentowanie kredytu w BNP Paribas Bank wynoszące 9,9% w skali roku przysługuje tym klientom, którzy zaciągną pożyczkę na maksymalnie 3 lata. Jeśli okres kredytowania wyniesie pomiędzy 3 a 4 lata, oprocentowanie naliczone przez bank będzie wynosiło 10,9% w skali roku. Przy kredytach gotówkowych zaciągniętych na 4-5 lat – 11,9%, a przy okresie kredytowania wynoszącym 5-7 lat – 12,9% w skali roku.
Kredytobiorcy decydujący się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego mogą uniknąć płacenia prowizji za przystąpienie do kredytu, ale muszą oni posiadać lub założyć z chwilą zaciągania pożyczki, konto bankowe z pakietem L lub XL. Koszt założenia konta z pakietem L wynosi 15 zł, zaś przy kredycie z pakietem XL bank negocjuje indywidualnie z klientem wysokość opłaty. Jeśli kredytobiorcy mają lub założą konto z pakietem S lub M, prowizja przy udzielaniu kredytu wyniesie 2%.
Istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego na nowych warunkach cenowych w BNP Paribas Banku bez konieczności zakładania konta bankowego, ale w takim przypadku należy liczyć się z koniecznością zapłacenia prowizji dla banku w wysokości 3%.
Z kolei, kredyt samochodowy ma oprocentowanie wynoszące 7,9% w skali roku i może być wydatkowany zarówno na nowe samochody, jak i auta używane, ale maksymalnie liczące sobie osiem lat. Kredyt samochodowy można spożytkować na zakup samochodu, motocyklu, skutera lub innego pojazdu mechanicznego. Maksymalna wartość inwestycji nie może być wyższa niż 500 tys. zł. Obniżone oprocentowanie kredytu samochodowego obowiązuje tylko tych klientów, którzy zdecydują się założyć w BNP Paribas Banku przy okazji zaciągania kredytu, konto bankowe z pakietem L lub XL.
Oprocentowanie rzędu 7,9% dotyczy wyłącznie okresu kredytowania wynoszącego do 48 miesięcy. Okres kredytowania jest wiążący dla ustalania oprocentowania kredytu. Może on wynosić od 6 miesięcy do 8 lat. Osoby fizyczne zaciągające kredyt samochodowy w BNP Paribas Banku muszą zapłacić prowizję dla banku w wysokości 2%, zaś klienci prowadzący działalność gospodarczą obłożeni są koniecznością zapłaty prowizji wynoszącej 3%.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: BNP Paribas Bank