17.6 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjeZłotówki tańsze niż franki

Złotówki tańsze niż franki

W okresie wyprzedaży samochodów z rocznika 2005 PTF Bank dokłada ważny argument ułatwiający decyzję o zakupie auta. Oprocentowanie promocyjnego kredytu samochodowego w złotówkach jest niższe niż we frankach szwajcarskich w większości banków i najniższe na rynku. PTF Bank wprowadza promocję obejmującą złotówkowe kredyty na nowe samochody, będą one niżej oprocentowane niż kredyty we frankach szwajcarskich.
Oprocentowanie promocyjnego kredytu w złotówkach wynosi od 4,99% (przed obniżką było to od 6,99%). Jest to nie tylko najniższe oprocentowanie na rynku, ale i również niższe niż we frankach szwajcarskich w większości banków. Dla porównania w PTF Banku kredyt w CHF jest oprocentowany od 6,36%. Promocyjny kredyt nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami ani dla dealera, ani klienta – typu zwiększona prowizja, dodatkowe opłaty czy też obowiązkowe ubezpieczenie kredytu. Wszystkie pozostałe warunki kredytu pozostają bez zmian. Zatem klient może bez poręczycieli skredytować pełną wartość pojazdu, w trakcie spłaty zmienić walutę i samochód, korzystać z zabezpieczenia w wyniku, którego bank nie jest wpisywany do dowodu rejestracyjnego.
W grudniu, jeszcze przed wprowadzeniem promocji, kredyt PTF Banku na nowe samochody został uznany przez “Rzeczpospolitą” (8.12.2005 r.) za najbardziej atrakcyjny na rynku.
Promocja zaczyna obowiązywać od 12 grudnia 2005 r. i będzie trwała do 31 stycznia 2006 r.
Niezależnie od promocji obniżone zostaje oprocentowanie kredytów na używane samochody, zaciągane na okres do 2 lat, wynosi ono obecnie 9,99 proc. i jest to jedno z niższych oprocentowań na rynku (przed obniżką wynosiło 10,39 proc.).
źródło: PTF Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: PTF Bank