12.8 C
Warszawa
czwartek, 13 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjeWybierz swój kredyt hipoteczny

Wybierz swój kredyt hipoteczny

15 marca 2006 GE Money Bank wprowadził promocyjną ofertę kredytów hipotecznych złożoną z kilku opcji do wyboru przez Klienta. Bank proponuje niskie oprocentowanie – od 1,35% w CHF i od 4,85% w PLN, niskie opłaty, niskie raty i wiele innych korzyści. GE Money Bank, który w ubiegłym roku odnotował 27-procentowy wzrost sprzedaży kredytów hipotecznych, wprowadza nową ofertę, stawiając na dopasowanie parametrów kredytu do indywidualnych potrzeb Klienta. Pierwszym krokiem w tym kierunku była oferta wprowadzona jesienią 2005 roku, która została bardzo dobrze oceniona przez Klientów. Rozwijając ten pomysł, GE Money Bank obecnie proponuje jeszcze lepsze rozwiązania dla kredytów udzielanych w złotówkach i we frankach szwajcarskich:

 • Kredyt Start – przeznaczony dla osób, którym zależy na jak najniższych opłatach wstępnych. Wybór tego kredytu oznacza najniższą prowizję oraz najniższe opłaty z tytułu niskiego wkładu własnego.
 • Kredyt Perspektywa – zapewnia bardzo niskie oprocentowanie.
 • Kredyt Równowaga – rozwiązanie dla Klientów szukających równowagi między niskim oprocentowaniem a niskimi opłatami wstępnymi. Kredyt ten stanowi optymalne połączenie Kredytu Start i Kredytu Perspektywa.

Nowością w ofercie banku jest również możliwość skorzystania z dodatkowych opcji:

 • Gwarantowanego obniżenia oprocentowania o 0,3% dla kredytów we frankach szwajcarskich nawet już po trzech latach terminowej spłaty.
 • Obniżenia oprocentowania o 0,5% dla kredytów w złotówkach w okresie do końca czerwca 2007 roku, co oznacza oprocentowanie w tym okresie już od 4,85%.
 • Odroczenia spłaty kapitału do 24 miesięcy od momentu wypłaty pierwszej transzy kredytu. Dzięki czemu rata kredytu w tym okresie może być niższa nawet o 50%.

Taka konstrukcja kredytu opiera się na popularnej już w krajach Europy Zachodniej i Stanach Zjednoczonych strategii oferowania produktów finansowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. W Polsce banki oferują już konta osobiste dla Klientów o określonym profilu, np. studentów, osób aktywnych zawodowo, czy też emerytów, ale rozwiązanie takie jest wciąż jeszcze rzadkością w przypadku kredytów hipotecznych.
Dodatkowo, w ramach nowej oferty GE Money Bank zapewnia:

 • 0 zł prowizji od udzielonego Kredytu Start, Perspektywa lub Równowaga dla Klientów, którzy skorzystają z Programu Ochrony Kredytu, obejmującego różne ubezpieczenia przygotowane we współpracy z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi,
 • 0 zł za roczny koszt ubezpieczenia nieruchomości w TUiR Warta lub STU Ergo Hestia (bank ponosi koszty ubezpieczenia w pierwszym roku),
 • 0 zł za zmianę waluty kredytu,
 • 0 zł za podwyższenie kwoty kredytu,
 • 0 zł prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu, jeśli w okresie pierwszych 3 lat obowiązywania umowy kwota nadpłat kapitału nie przekroczy 50% wartości udzielonego kredytu.

Promocyjna oferta kredytów hipotecznych GE Money Banku obowiązuje od 15 marca do końca czerwca 2006 roku.
Nowo wprowadzana oferta będzie szeroko reklamowana w mediach. W kampanii reklamowej wykorzystana zostanie m.in.: telewizja, prasa, internet oraz radio. Kampanię przygotowała Agencja BBDO, natomiast wyboru i zakupu mediów dokonał Dom Mediowy Media Direction OMD. Hasło kampanii brzmi: “Przepraszamy za tak duży wybór kredytów hipotecznych”.
Kredyty hipoteczne należą do strategicznych produktów GE Money Banku. Bank jest obecnie na czwartym miejscu wśród największych kredytodawców hipotecznych w Polsce pod względem miesięcznej wysokości sprzedaży. W roku 2005 bank udzielił kredytów mieszkaniowych na łączną kwotę ponad 1,6 miliarda złotych, o 27% więcej niż w roku poprzednim. Wartość portfela kredytów hipotecznych GE Money Banku na koniec 2005 roku wyniosła 3,99 miliarda złotych.
źródło: GE Money Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: GE Money Bank