30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeWiosenna promocja kredytów hipotecznych Millennium

Wiosenna promocja kredytów hipotecznych Millennium

Od kwietnia do 31 maja 2006 roku potrwa wiosenna promocja kredytów hipotecznych Banku Millennium. Oprócz wyjątkowo atrakcyjnych warunków cenowych oferty Millennium, na zainteresowanie klientów wpłynie na pewno intensywne wsparcie marketingowe kampanii promocyjnej. Tylko w okresie obowiązywania wiosennej promocji Bank oferuje klientom innowacyjne i niespotykane dotychczas na rynku rozwiązanie, tj. możliwość skorzystania z 3-miesięcznej karencji w spłacie kapitału oraz odsetek. Oznacza to, że klienci, którzy zdecydują się na zaciągnięcie Kredytu Hipotecznego w Millennium będą mogli zacząć spłacać kredyt dopiero po czterech miesiącach od wypłaty środków. Dzięki temu pieniądze, które przeznaczyliby na spłatę rat kredytu, będą mogli wydać na urządzenie swojego nowego mieszkania.
Dodatkowo Klientom, którzy złożą wniosek o Kredyt Hipoteczny od kwietnia 2006r., Bank Millennium zaoferuje wyjątkowo korzystne warunki:

  • bardzo niskie marże – już od 0,5% dla kredytów w PLN i w walutach obcych
  • atrakcyjne oprocentowanie:
  • już od 1,75% do 2,75% dla kredytów w CHF
  • już od 4,67% do 5,42% dla kredytów w PLN
  • 0% prowizji dla kredytu w PLN
  • 0 PLN za wycenę nieruchomości
  • 0% prowizji za przewalutowanie kredytu na PLN
  • 0% prowizji za wcześniejszą spłatę po 3 latach kredytowania, a także w ciągu pierwszych 3 lat, gdy jednorazowa spłata nie przekracza 30% aktualnego zadłużenia

Ponadto w ramach kredytu mieszkaniowego Klienci mogą otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel.
Jedynym ograniczeniem maksymalnej kwoty kredytu jest 100% wartości nieruchomości stanowiącej jego zabezpieczenie.
Jednocześnie Bank przedłużył do 31 maja promocję kredytów hipotecznych przeznaczonych na spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku. Klientom zainteresowanym kredytem refinansowym Millennium proponuje zamianę zadłużenia bez prowizji za udzielenie kredytu. Ponadto, Millennium zwraca poniesione w związku ze zmianą kredytodawcy koszty opłaty sądowej za wpis hipoteki na rzecz Banku.
Kampanii promocyjnej kredytów hipotecznych będzie towarzyszyć bardzo intensywne wsparcie marketingowe. Już od 3 kwietnia będzie można obejrzeć spoty telewizyjne w stacjach publicznych (TVP1, TVP2, TVP3) oraz komercyjnych (Polsat, TVN, TVN7, TVN24). Tydzień później rozpocznie się emisja spotów radiowych (w radio RMF FM, radio ZET oraz PR III) oraz działania reklamowe w ogólnopolskiej i lokalnej prasie codziennej, tygodnikach politycznych i magazynach wnętrzarskich. Przez cały okres promocji Kredyty Hipoteczne Banku Millennium będą też obecne w Internecie. Kampanię zakończą działania BTL.
źródło: Bank Millennium – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank Millennium