27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeWarto inwestować z mBankiem

Warto inwestować z mBankiem

W ramach trwającej promocji, osoby inwestujące w akcje za pośrednictwem usługi eMAKLER skorzystają z 15% obniżki prowizji. Ponadto od początku roku liczba rachunków maklerskich w mBanku wzrosła o ponad 100%. Promocja będzie trwała przez miesiąc, począwszy od 7 sierpnia br. Obecnie z usługi eMAKLER korzysta w mBanku już 25,1 tys. Klientów, a wartość aktywów ulokowanych w akcjach wynosi 180 mln zł.

“Jesteśmy zadowoleni z wyników biznesowych osiąganych przez eMAKLERA, który obecnie staje się liderem na rynku internetowych usług maklerskich. Chcemy jednak, aby nasi Klienci jeszcze aktywniej korzystali z rachunków i temu m.in. ma służyć ta promocja. Niższa prowizja to mniejsza bariera w zawieraniu transakcji. Jest to pierwszy krok mBanku w stronę obniżenia cen usług maklerskich, ale mogę zapewnić, że nie ostatni. Przygotowujemy obecnie długofalową strategię cenową i wierzę, że jej efekty będą atrakcyjne dla Klientów mBanku, również tych zawierających najwięcej transakcji.” – mówi Maciej Witkowski, Wicedyrektor Biura Sprzedaży, odpowiedzialny za produkty inwestycyjne mBanku.

eMAKLER, dzięki integracji z rachunkiem eKONTO, z którego pobierane są automatycznie środki na zakup papierów wartościowych, daje dostęp do Giełdy 24 godziny na dobę, bez opłat za otwarcie i prowadzenie. W przypadku sprzedaży papierów jak i zamiany należności na środki płynne, następuje natychmiastowe ich przekazanie na rachunek Klienta. Dodatkowo środki finansowe, zdeponowane na eKONCIE są oprocentowane.
mBank proponuje Klientom model efektywnego oraz wygodnego zarządzania finansami z jednego miejsca – za pośrednictwem rachunku eKONTO. Oprócz produktów inwestycyjnych (eMAKLER i SFI), mBank umożliwia dostęp do produktów oszczędnościowych, kredytowych oraz ubezpieczeniowych.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank