19.6 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaBanki promocjeWakacjom na ratunek - kredyt Citibank na lato

Wakacjom na ratunek – kredyt Citibank na lato

Od 12 lipca br. ruszyła kampania pod hasłem “Wakacjom na ratunek” promująca Kredyt Gotówkowy Citibank. Citibank przypomina o swojej ofercie kredytowej, wykorzystuje motyw koła ratunkowego w materiałach informacyjnych i pokazuje klientom produkt, który może okazać się przydatny w realizacji ich wakacyjnych planów. Kampania potrwa do 10 sierpnia.

“Przypominamy Klientom o naszej ofercie kredytowej i mówimy, że tego lata brak pieniędzy nie powinien ograniczać ich wyobraźni; przygotowaliśmy ciekawą ofertę kredytową na lato.” – mówi Mariusz Kostera, Dyrektor w Pionie Marketingu w Citibank Handlowy.

Bank nie wymaga od Klientów zabezpieczeń, a uruchomienie kredytu od momentu złożenia wniosku trwa ok. 1,5 dnia. Maksymalna kwota kredytu to 120 tysięcy PLN, a maksymalny okres spłaty zadłużenia to 5 lat. Oprocentowanie kredytu gotówkowego Citibank określone zostało na poziomie od 9,95% do 21,95% w zależności od jego kwoty. O kredyt mogą ubiegać się osoby, które wykazują się miesięcznymi dochodami na poziomie już od 850 zł netto.
Specjalną ofertę Kredytu gotówkowego przygotował Bank dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, np. lekarzy, lekarzy weterynarii, prawników, architektów, których zwalnia z okazywania dokumentów dochodowych. Bank udziela im kredytu na podstawie szacowanego przez siebie dochodu odnosząc się np. do stażu pracy w zawodzie. Oprocentowanie takiego kredytu dla tych grup przy wyższych kwotach może być niższe od standardowego nawet o 2%.
Wakacyjnej kampanii towarzyszą specjalnie przygotowane materiały informacyjne wykorzystujące motyw koła ratunkowego. Materiały te będą wykorzystywane w trakcie akcji mikromarketingowych w 9 największych miastach Polski (materiały będą wręczane Klientom przez ucharakteryzowanych ratowników). Do oddziałów Banku wakacyjny nastrój wprowadzony zostanie dzięki letnim dekoracjom – misom z piaskiem, muszlom, kołom ratunkowym.
W lipcu bank nie pobierze także opłaty od Klientów, którzy otwierając konto aplikują o otwarcie linii kredytowej. Specjalną, wakacyjną promocję bank przygotował dla posiadaczy swoich kart kredytowych. Jej partnerami jest portal turystyczny easygo.pl i Biuro Podróży ITAKA. W okresie promocji każdy posiadacz Karty Kredytowej Citibank będzie mógł otrzymać 10% rabat w biurze podróży Itaka przy płatności Kartą Kredytową Citibank i 5% rabat w biurze podróży www.easygo.pl (rabat sumuje się z innymi promocjami easygo.pl, także last minute). W wakacje Klienci banku bezpłatnie mogą dokonywać zagranicznych przelewów przez Internet, dzięki czemu zwolnieni są np. z opłaty za rezerwację wakacji.
źródło: Citibank Handlowy – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Citibank Handlowy