16.4 C
Warszawa
środa, 12 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjeTańsze linie kredytowe w Citibank Handlowy

Tańsze linie kredytowe w Citibank Handlowy

Od 1 czerwca Citibank Handlowy obniżył oprocentowanie linii kredytowej w koncie. Oprocentowanie zmieni się z 18,99% dla wszystkich kont na oprocentowanie, które będzie uzależnione od typu konta w Citibank Handlowy, w tym odestki przez tydzień w miesiącu 0%. Posiadaczom konta CitiGold, którzy skorzystają z linii kredytowej Bank naliczy oprocentowanie w wysokości 13,95% w skali roku. Odpowiednio niżej oprocentowany będzie także kredyt w kontach CitiOne oraz CitiKonto, który wyniesie 15,95% dla konta CitiOne i 17,95% dla konta CitiKonto w skali roku. Linia Kredytowa Citibank jako jedyna na rynku pozwala korzystać z pieniędzy banku bez żadnych odsetek przez 7 dni w miesiącu.

“Jako jedyni na rynku mamy taką właśnie cechę linii kredytowej. Przez siedem dni w skali miesiąca klient może korzystać z nieoprocentowanego kredytu. Dodatkowo, klient ma nieoprocentowany kredyt nawet jeśli te 7 dni nie są kolejnymi dniami kalendarzowymi. W takiej sytuacji oprocentowanie nominalne linii wynosi 0%!.” – mówi Mariusz Kostera, Dyrektor w Pionie Marketingu w Citibank Handlowy.

Maksymalna kwota kredytu w koncie, o którą mogą sie ubiegać klienci to 75 tys. Posiadacze kont osobistych mają również do swojej dyspozycji także tzw. Linię Kredytową Zabezpieczoną (niestandardowa na polskim rynku oferta) – formę bardzo korzystnie oprocentowanego kredytu odnawialnego w koncie do wysokości 2 mln PLN. Zabezpieczenie kredytu stanowią wskazane przez klienta lokaty terminowe w złotych bądź walutach obcych, a wkrótce także inne produkty.

“Dzięki Linii Kredytowej Zabezpieczonej Klient otrzymuje dodatkowe fundusze bez konieczności zrywania lokat, utraty odsetek, zmiany salda na koncie i rezygnacji z innych przywilejów. Klient nie musi zrywać np. lokaty walutowej i pozbywać się waluty obcej w sytuacji złej koniunktury kursowej. Co więcej, posiadając Linię Kredytową Zabezpieczoną Klient posiada pełną swobodę w jej wykorzystaniu, a odsetki naliczane są jedynie od faktycznego zadłużenia. Limit kredytowy może być uruchomiony w złotych lub w walutach obcych.” – mówi Mariusz Kostera.

źródło: Citibank Handlowy – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Citibank Handlowy