23.8 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeTani kredyt hipoteczny na Twoją miarę

Tani kredyt hipoteczny na Twoją miarę

W ramach nowej oferty promocyjnej Klienci GE Money Bank będą mogli wybrać jeden z trzech kredytów, będących połączeniem różnych wariantów niskiego oprocentowania i niskich opłat wstępnych. Wreszcie możesz wybrać coś dla siebie. Proponujemy Ci trzy różne kredyty hipoteczne na różne życiowe potrzeby. Skorzystaj z okazji! Oferta ważna tylko do 30 listopada 2005 roku. Nowa propozycja GE Money Banku jest przygotowana z myślą o osobach, które potrzebują środków na sfinansowanie celów mieszkaniowych, spłatę różnych zobowiązań finansowych lub inne, dowolne potrzeby. Decyzja kredytowa w ciągu 48 godzin. Każdy z kredytów łączy w sobie różne warianty niskich opłat i konkurencyjne oprocentowanie w PLN lub w CHF.
Co wybierzesz – kredyt prosty, kredyt wygodny czy kredyt lekki?
Kredyt prosty: to niskie oprocentowanie już od 1,25% w CHF lub od 5,55% w PLN*. Oferta przeznaczona jest dla wszystkich wybierających korzyści w dłuższym okresie czasu. Kredyt prosty zaskoczy Cię niskim oprocentowaniem i umożliwi realizację wielu planów.
Kredyt wygodny: to niskie opłaty. Oferta przygotowana z myślą o tych wszystkich, którzy zaraz po wykorzystaniu kredytu spodziewają się dużych wydatków związanych z urządzaniem nowego mieszkania lub domu i potrzebują w tym czasie jak najniższych rat. To oferta korzystna również dla osób nie posiadających wkładu własnego. Wybierając kredyt wygodny nie zapłacisz prowizji, nie poniesiesz kosztów ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, skorzystasz z obniżonego ubezpieczenia kredytu w okresie przejściowym i niższej składki ubezpieczenia od ryzyka utraty pracy.
Kredyt lekki: to optymalne połączenie kredytu prostego oraz kredytu wygodnego. To złoty środek dla tych, którzy poszukują atrakcyjnego oprocentowania i niskich opłat wstępnych.
Ponadto Bank oferuje:

  • brak opłat za wcześniejszą spłatę całości lub części kredytu
  • brak opłat za wielokrotną zmianę waluty kredytu
  • pokrycie kosztów związanych z ubezpieczeniem nieruchomości

Oferta ważna tylko do 30 listopada 2005 roku.
źródło: GE Money Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: GE Money Bank