15 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjeŚwiąteczne zakupy z pełnym portfelem

Świąteczne zakupy z pełnym portfelem

Na prośbę Klientów, mBank do końca roku oferuje KREDYT odnawialny w rachunku na preferencyjnych warunkach. W ramach przedłużonej promocji trwającej do 31 grudnia 2005, KREDYT odnawialny w mBanku dostępny jest bez prowizji i z minimalnym oprocentowaniem. Dodatkowo też mBank ułatwił swoim Klientom procedurę składania wniosku o linię kredytową w rachunku eKONTO.
Osoby wnioskujące o przyznanie KREDYTU odnawialnego – bez względu na to, czy starają się o kredyt na podstawie historii rachunku w mBanku, innym banku, czy też na podstawie dochodów lub przenoszą kredyt z innego banku – mogą teraz otrzymać go bez prowizji. Ponadto przez pierwsze 6 miesięcy mBank oferuje minimalne oprocentowanie kredytu na poziomie 9,95 %.

“Nie tylko w okresie przedświątecznym, ale także i w okolicy Nowego Roku Klienci szczególnie obawiają się utraty płynności finansowej. Kredyty świąteczne kuszą, ale Klienci mBanku doskonale potrafią liczyć i wiedzą, że najkorzystniejszą propozycją jest KREDYT odnawialny. Dlatego mBank postanowił przedłużyć promocję linii kredytowej, umożliwiając Klientom zdobycie dodatkowych środków w rzeczywiście bardzo przystępnej cenie.” – podkreśla Anna Sitek-Krakowiak, odpowiedzialna za produkty podstawowe w mBanku.

KREDYT odnawialny, powiązany z bezpłatnym rachunkiem eKONTO, to najlepszy sposób na realizację swoich planów już dziś, a nie w odległej przyszłości.
Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel. Maksymalna kwota KREDYTU odnawialnego w mBanku wynosi 50 tysięcy złotych. Suma wszystkich udzielonych kredytów odnawialnych w mBanku przekroczyła 30 milionów złotych.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank