26.4 C
Warszawa
sobota, 25 maja, 2024
Strona głównaBanki promocjeSkutery od Deutsche Banku

Skutery od Deutsche Banku

Skutery od Deutsche BankuDeutsche Bank PBC ogłosił loterię promocyjną, w której do wygrania są cenne nagrody. Loteria funkcjonuje pod nazwą „Skutery na wakacje”. Warunkiem wzięcia udziału w loterii i szansą na wygranie sportowego skutera jest założenie w Deutsche Banku PBC konta internetowego dbNET. Warto podkreślić, że konto nie pociąga za sobą żadnych opłat. Oprócz tego, klienci Deutsche Banku muszą spełnić dodatkowe warunki, o których szerzej napisano w regulaminie promocji, dostępnym chociażby na stronach internetowych Deutsche Banku PBC.
Wszyscy klienci, którzy spełnią owe warunki i założą bezpłatny rachunek dbNET otrzymają gwarantowaną przez bank nagrodę, którą jest zestaw głośnomówiący marki Samsung. Jednocześnie, zyskają oni szansę na wygranie kultowego skutera PIAGGIO Vespa. Do wygrania w sumie są 4 skutery.
Deutsche Bank PBC określił, że dla otrzymania przez klienta nagrody gwarantowanej w loterii promocyjnej „Skutery na wakacje”, którą jest zestaw głośnomówiący Samsung HF 1000 oraz wzięcia udziału w losowaniu nagrody specjalnej, skutera PIAGGIO Vespa S 50 2-t, trzeba w terminie od 2 lipca do 31 lipca bieżącego roku złożyć za pośrednictwem strony internetowej www.db24.pl wniosek o otwarcie bezpłatnego rachunku dbNET. Następnie, klient Deutsche Banku musi w ciągu 7 kolejnych dni od chwili podpisania umowy dbNET dokonać wpłaty na konto.
Wpłata musi opiewać na kwotę minimalną 1 500 zł. Co więcej, taki stan konta dbNET musi zostać utrzymany przez klienta biorącego udział w loterii promocyjnej Deutsche Banku, przez kolejnych 14 dni. Kolejnym warunkiem stawianym przez bank dla uczestników loterii, jest aktywowanie wydanej do konta karty VISA Electron. Można tego dokonać korzystając z Teleserwisu Deutsche Banku PBC.
Spełnienie wszystkich powyższych warunków daje klientom Deutsche Banku PBC możliwość wzięcia udziału w losowaniu głównych nagród loterii promocyjnej. Cztery skutery PIAGGIO Vespa S 50 2-t zostaną rozlosowane już w sierpniu 2011 roku, w czterech kolejnych tygodniach.
Konto bankowe, którego założenie jest warunkiem podstawowym wzięcia udziału w loterii Deutsche Banku PBC, jest całkowicie bezpłatne dla klientów. Można je uruchomić w trybie zdalnym, przy wykorzystaniu serwisu internetowego banku. Klient nie ponosi kosztów użytkowania konta, pod warunkiem dokonania w miesiącu jednej transakcji za pośrednictwem karty debetowej. Bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, a także krajowe przelewy internetowe, z wyłączeniem przelewów SORBNET.
Dodatkowym atutem konta dbNET jest możliwość skorzystania przez jego właściciela z bezpłatnego, wysoko oprocentowanego Konta Oszczędnościowego.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Deutsche Bank PBC