środa, 21 lutego, 2024
Strona głównaBanki promocjeRaiffeisen Bank oferuje Mistrzowską Kartę

Raiffeisen Bank oferuje Mistrzowską Kartę

Raiffeisen Bank Polska rozpoczął oferowanie nowej karty kredytowej wydanej z okazji rozpoczynających się w czerwcu 2006 w Niemczech Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Karta MasterCard 2006 FIFA World Cup, Mistrzowska Karta, jest dostępna nie tylko dla klientów banku, a w okresie promocyjnym ma wyjątkowo niskie oprocentowanie. Szczególne okoliczności wydania karty sprawiają, że pierwszych 5 tysięcy klientów, którzy złożą wniosek o kartę kredytową MasterCard Mistrzowska Karta i m.in.: w przeciągu 30 dni od daty jej wydania dokonają transakcji za co najmniej 500 zł, otrzyma specjalne upominki. Jednak zalety “Mistrzowskiej Karty” nie sprowadzają się jedynie do możliwości zdobycia piłkarskich nagród.
W obowiązującym do końca marca 2006 r. karta kredytowa MasterCard 2006 FIFA World Cup ma najniższe oprocentowanie na rynku – tylko 5%*. Po okresie promocyjnym oprocentowanie nadal będzie atrakcyjne – na poziomie 18,99%*.
Opłata roczna za wydanie i korzystanie z karty wynosi tylko 25 zł, a bezpłatny kredyt dla transakcji bezgotówkowych może sięgnąć 51 dni. W trosce o wygodę klienta Raiffeisen Bank ustanowił do wyboru pięć cykli rozliczeniowych.

“Aby zostać posiadaczem karty kredytowej Mistrzowska Karta, nie trzeba mieć konta w Raiffeisen Banku. Wprowadziliśmy uproszczone zasady przyznania karty klientom, którzy mają karty kredytowe w innych bankach – wystarczy przedłożyć ostatni wyciąg z rachunku takiej karty, a Mistrzowska Karta może przejąć dotychczasowe zadłużenie. Do tego oferujemy atrakcyjne ubezpieczenie Protektor Plus.” – powiedział Dyrektor Departamentu Rozwoju i Sprzedaży Produktów Bankowości Detalicznej Raiffeisen Bank Polska S.A. – Mateusz Gołąb.

Z drugiej jednak strony, konto lokacyjne lub Mobilne Konto Osobiste w Raiffeisen Banku ułatwia korzystanie z Karty MasterCard 2006 FIFA World – jej spłata jest możliwa przez telefon komórkowy (R-Mobile), internet (Raiffeisen on-line) jak i telefon stacjonarny (Centrum Telefoniczne). Wtedy też dostępne są bezprowizyjne przelewy na dowolny rachunek oraz automatyczna spłata karty kredytowej z konta osobistego.
źródło: Raiffeisen Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Raiffeisen Bank

Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze