27.7 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeRachunki zapłać w BGŻ

Rachunki zapłać w BGŻ

Rachunki zapłać w BGŻBank BGŻ wystosował do swoich klientów indywidualnych zupełnie nową ofertę. Nie jest to kolejna lokata, czy kredyt mieszkaniowy lub gotówkowy, ale usługa polegająca na możliwości bezpłatnego opłacania rachunków w placówkach Banku Gospodarki Żywnościowej biorących udział w ogłoszonej promocji.
Co ciekawe, z opcji tej mogą skorzystać nie tylko klienci Banku BGŻ, ale również osoby, które nie korzystają z jego produktów bankowych i nie mają otwartego w tym banku swojego rachunku osobistego. Bank nie pobierze od żadnego z klientów prowizji za opłacanie rachunków w trakcie trwania całej akcji. Promocja na bezpłatne opłacanie rachunków w Banku BGŻ trwa aż do końca października 2011 roku. Dotyczy ona jednak wyłącznie wybranych oddziałów Banku BGŻ.
Nie we wszystkich jego placówkach zapłacimy rachunki bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów. Na liście oddziałów banku objętych zasadami promocji znajduje się ponad150 placówek. Pełen ich wykaz można zobaczyć na stronach internetowych Banku BGŻ.
W celu opłacenia rachunku klient musi udać się do placówki Banku BGŻ, która bierze udział w akcji i przynieść do niej blankiety do opłacenia wraz z dowodem osobistym. Bank BGŻ pozwala na opłacenie rachunków za energię elektryczną, wodę, czynsz, telefon czy telewizję kablową. Klient opłaca tylko wysokość rachunku, bez żadnych opłat dodatkowych. Bank potwierdza przyjęcie rachunku do zapłaty, przystawiając do blankietu stempel bankowy.
Bank BGŻ przy okazji organizowania akcji promocyjnej opłacania rachunków osobistych, przygotował inną ofertę dla klientów. Wszyscy ci, którzy w trakcie trwania promocji zdecydują się na założenie konta osobistego w Banku BGŻ, dodatkowo mogą skorzystać ze zwolnienia z opłat z tytułu wykonywania przelewów zewnętrznych składanych w oddziałach banku. Taka oferta będzie z kolei obowiązywała do końca bieżącego roku. Przedstawiciel Banku BGŻ mówi, że skonstruowana oferta ma za zadanie przyciągnąć do placówek banku wszystkich tych klientów, którzy do tej pory nie mieli okazji korzystać z usług bankowych.
Akcja bezpłatnego opłacania rachunków wpisuje się w strategię dynamicznego rozwoju sieci placówek Banku BGŻ. Jest ona skierowana na upowszechnianie się usług bankowych, przede wszystkim na tych rynkach, na których placówki Banku BGŻ pojawiły się dopiero niedawno i ludzie nie mają jeszcze do nich pełnego zaufania.
Do końca grudnia 2011 roku w planach Banku BGŻ jest otwarcie kolejnych, 25 placówek na terenie całego kraju. W ten sposób zwiększy się sieć oddziałów banku w Polsce.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Bank BGŻ