8.2 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaBanki promocjePrzepraszamy Cię za tak duży wybór kredytów

Przepraszamy Cię za tak duży wybór kredytów

Nowa oferta promocyjna GE Money Bank daje Ci niespotykaną możliwość dopasowania kredytu hipotecznego do Twojej indywidualnej sytuacji. GE Money Bank proponuje: niskie oprocentowanie, niskie raty, niskie opłaty i wiele innych korzyści. Oferta jest skierowana do osób, które planują sfinansowanie celów mieszkaniowych, spłatę różnych zobowiązań finansowych (w tym także kredytów hipotecznych) lub potrzebują środków na inne, dowolne cele. Ta propozycja dotyczy zarówno kredytów we frankach szwajcarskich i złotych polskich.
Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz najlepszą dla siebie opcję:
Kredyt Perspektywa
Ten kredyt zaskoczy Cię naprawdę niskim oprocentowaniem i pozwoli z optymizmem patrzeć w przyszłość. Atrakcyjne oprocentowanie już od 1,35% w CHF i od 4,85% w PLN*.
Kredyt Start
To dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy na jak najniższych opłatach wstępnych. Wybór tego kredytu oznacza najniższą prowizję, najtańsze ubezpieczenie niskiego wkładu własnego oraz niskie koszty ubezpieczenia kredytu w okresie przejściowym.
Kredyt Równowaga
Jeśli szukasz równowagi między niskim oprocentowaniem i niskimi opłatami wstępnymi, ten kredyt jest dla Ciebie. To optymalne połączenie kredytu Start i Perspektywa.
Dodatkowo, jeżeli skorzystasz z naszego Pakietu Ochrony Kredytu prowizja od udzielonego kredytu Start, Perspektywa lub Równowaga wyniesie 0 zł.
Jeśli szukasz dalszych korzyści – możesz wybierać dalej.
Bez względu na to, którą z powyższych opcji kredytu wybrałeś, możesz dodatkowo skorzystać z kolejnych atrakcyjnych rozwiązań:

 • Gwarantowanego obniżenia marży dla kredytów we frankach szwajcarskich po kilku latach terminowej spłaty.
 • Obniżonego oprocentowania dla kredytów w złotych polskich o 0,5% w okresie do końca czerwca 2007 roku, a to oznacza oprocentowanie w PLN już od 4,85%.*
 • Odroczenia spłaty kapitału do 24 miesięcy od momentu wypłaty pierwszej transzy kredytu. Sprawi to, że Twoja miesięczna rata w tym okresie może być niższa nawet o połowę!

Ponadto po zakończeniu okresu spłaty rat odsetkowych możesz otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel i to w cenie posiadanego przez Ciebie kredytu hipotecznego.
To jeszcze nie wszystko! Bez względu na wybraną przez Ciebie opcję kredytu gwarantujemy Ci:

 • 0 zł za roczną składkę ubezpieczenia nieruchomości w TUiR WARTA lub STU ERGO HESTIA S.A. (Bank ponosi koszty składki)
 • 0 zł za przewalutowanie kredytu
 • 0 zł za podwyższenie kwoty kredytu
 • 0 zł za wcześniejszą spłatę kredytu, jeśli w okresie pierwszych 3 lat obowiązywania umowy kredytowej, kwota nadpłat kapitału nie przekroczy 50% wartości udzielonego kredytu**.

Inne atuty naszych kredytów:

 • Finansowanie różnych potrzeb mieszkaniowych i dowolnych celów konsumpcyjnych.
 • Decyzja kredytowa w 48 godzin.
 • Finansowanie do 100% wartości nieruchomości.
 • Akceptacja różnych źródeł uzyskiwania dochodów.

Przepraszamy, jeśli zaskoczyliśmy Cię tak szeroką ofertą kredytów hipotecznych. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować pomożemy Ci wybrać kredyt najlepszy dla Ciebie. Od teraz zawsze będziesz chciał mieć taki wybór!
Oferta ważna do końca czerwca 2006 roku.
Regulamin promocji dostępny w Biurach Sprzedaży Banku.
* Dla kredytów w PLN powyżej 80 000 zł, jeśli skorzystasz z opcji obniżonej marży.
** W przypadku kredytów do 80 000 zł Bank nie pobiera żadnych opłat za wcześniejszą spłatę kredytu.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi od 1,52% do 6,13% w CHF i od 5,16% do 9,47% w PLN
źródło: GE Money Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: GE Money Bank