30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjePromocyjne ubezpieczenie

Promocyjne ubezpieczenie

Promocyjne ubezpieczenieWe współpracy z towarzystwem BRE Ubezpieczenia mBank oferuje klientom promocyjne ubezpieczenie mieszkania. Mowa tu o produkcie Mieszkanie 24h, które od września można wykupić, płacąc za nieobniżoną składkę. W ten sposób mBank pozwala swoim klientom na poczynienie niebagatelnych oszczędności. Wykupując ubezpieczenie Mieszkanie 24h maksymalnie uda im się zaoszczędzić 20% wartości rocznej składki.
Promocja ogłoszona przez mBank i BRE Ubezpieczenia, obejmująca ubezpieczenie Mieszkania 24h, dotyczy obniżenia miesięcznych składek, jakie klient ponosi na ubezpieczenie. Istnieją trzy warianty ubezpieczenia Mieszkanie 24h. mBank oferuje klientom ubezpieczenie mieszkaniowe w wariancie Minimum, Medium i Maksimum. Wariant Maksimum ma zdecydowanie największy zakres ochrony ubezpieczeniowej. Składki w każdej z opcji ubezpieczeniowej w ramach promocji mBanku zostały obniżone.
W wariancie Minimum klient zapłaci miesięcznie składkę w wysokości 15,90 zł, a nie jak dotychczas – 19,90 zł. Za drugi z kolei wariant ubezpieczenia mieszkania, wariant Medium zapłaci składkę w wysokości 19,90 zł, zamiast 24,90 zł, a w najwyższym trzecim wariancie Maksimum składka wynosi w promocji 29,90 zł, a nie 34,90 zł, jaka obowiązywała do tej pory.
Osoby chcące skorzystać z atrakcyjnej, promocyjnej oferty cenowej ubezpieczenia mieszkania muszą złożyć wniosek o przystąpienie do ubezpieczenia w terminie do 31 grudnia bieżącego roku. mBank gwarantuje, że obniżona wysokość opłaty będzie obowiązywała przez kolejnych 12 miesięcy trwania ubezpieczenia Mieszkanie 24h. Wniosek można złożyć samodzielnie, przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu.
W ten sposób można ubezpieczyć swoje własne lub wynajmowane mieszkanie. Dzięki dostępności trzech różnych wariantów ubezpieczenia mieszkania w mBanku, klient może dopasować opcje ubezpieczeniową do swoich możliwości finansowych i oczekiwań.
mBank uzasadnia podjętą decyzję dotyczącą obniżenia składek ubezpieczeniowych tym, że jesienią więcej klientów decyduje się na wykupienie tego produktu ubezpieczeniowego, stąd też chcąc zachęcić jak najszerszą grupę klientów do ubezpieczenia mieszkania, zorganizowano niniejszą promocję.
Ubezpieczenie Mieszkanie 24h chroni nieruchomość m.in. od zalania i pożaru, a także obejmuje ochroną ubezpieczeniową elementy stałe mieszkania i jego wyposażenie. Ubezpieczony otrzymuje od BRE Ubezpieczenia ochronę OC. Dzięki temu, jeśli to on spowoduje np. zalanie mieszkania sąsiada, ubezpieczalnia pokryje koszty odszkodowania.
Z oferty ubezpieczenia Mieszkanie 24h mogą skorzystać posiadacze eKONTA w mBanku. Jego założenie i prowadzenie jest bezpłatne.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: mBank