19.6 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaBanki promocjePromocja zarabiaj z bankowynet.pl przedłużona!

Promocja zarabiaj z bankowynet.pl przedłużona!

Specjalnie dla słuchaczy e-stacji: Radiosfera.pl została przedłużona promocja kont Inteligo do dnia: 20.10.2005. Wystarczy, iż do danych osobowych opisanych w warunkach promocji* dopiszecie Państwo hasło: “radiosfera” – a po spełnieniu warunków promocji otrzymacie od bankowynet.pl gratyfikacje pieniężną w wysokości 20zl!
Oryginalna treść promocji z dnia 05.09.2005:
Od dziś do 30 września 2005 każde otwarcie indywidualnego konta Inteligo za Twoim pośrednictwem zostanie wynagrodzone gratyfikacją pieniężną w wysokości 20zł które to zostaną przelane na Twoje konto po spełnieniu warunków promocji*. Nie zwlekaj otwórz konto już dziś lub poleć swoim znajomym, rodzinie a za każdy wniosek otrzymasz aż 20zł! od bankowynet.pl.
Tylko od Ciebie zależy ile zarobisz – ilość wniosków nieograniczona.
*warunkiem otrzymania gratyfikacji jest otwarcie za pośrednictwem bankowynet.pl konta indywidualnego Inteligo oraz minimalna wpłata 500zł na konto, której należy dokonać w terminie do 120 dni od chwili jego otwarcia oraz utrzymania w/w kwoty w stanie nienaruszonym na rachunku przez 48 godzin. Podczas wypełniania wniosku ukaże się pole “opis wniosku”, w którym to należy (każdorazowo dla Twoich wniosków) wpisać swoje Imię oraz adres e-mail abyśmy mogli się z Tobą skontaktować po jego rozliczeniu.
Robert Górecki
Serwis Finansowy bankowynet.pl
sprawdź ofertę: Inteligo