27.7 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjePromocja lokat w Citibank Handlowy

Promocja lokat w Citibank Handlowy

Wraz z początkiem lutego 2006 Klienci Citibank Handlowy mogą liczyć na promocyjne oprocentowanie lokat terminowych. Wystarczy, że do końca lutego br. założą oni jednocześnie dwie lokaty: 2-miesięczną i 9-miesięczną a Citibank zagwarantuje im promocyjne oprocentowanie w wysokości: 5% (lokata 2-miesięczna) oraz 3% (lokata 9-miesięczna). Warunkiem założenia każdej z tych lokat jest wpłata co najmniej 10 tys. PLN, przy czym co najmniej 50% całkowitej kwoty inwestycji muszą stanowić “nowe środki”.
Promocyjna oferta dostępna jest w oddziałach Banku i CitiPhone. Aby skorzystać z nowej oferty Klient powinien założyć obydwie lokaty w trakcie jednej wizyty w oddziale banku lub podczas jednej rozmowy z CitiPhone.

“Nasza propozycja może szczególnie zainteresować Klientów, którzy w ostatnim czasie otrzymali wszelkiego rodzaju bonusy czy premie roczne. Inwestując uzyskane środki w dwie lokaty o różnych terminach zapadalności, mogą oni zapewnić sobie płynność w kwietniu – w okresie rozliczeń z fiskusem oraz dodatkowe środki w listopadzie – w czasie, kiedy zbieramy już gotówkę na świąteczne prezenty.” – mówi Monika Jabłkowska, Dyrektor w Pionie Marketingu, Citibank Handlowy.

źródło: Citibank Handlowy – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Citibank Handlowy