19.6 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaBanki promocjePromocja kredytów mieszkaniowych w Banku BPH

Promocja kredytów mieszkaniowych w Banku BPH

Od 6 marca 2006 r. Bank BPH wprowadza promocję kredytów mieszkaniowych dla Klientów indywidualnych oraz kredytów na spłatę kredytów zaciągniętych na cele mieszkaniowe w innych bankach. Osobom, które zamierzają ubiegać się o kredyt mieszkaniowy, Bank oferuje promocyjne oprocentowanie – od 5,06 % w PLN, od 2,35% w CHF, od 5,99% w USD, od 3,8% w EUR (stan na 6.03.2006). Promocją objęte są także kredyty konsolidacyjne: od 6,06 % w PLN, od 3,35% w CHF, od 6,99% w USD, od 4,8% w EUR.

  • niskie oprocentowanie kredytów mieszkaniowych i konsolidacyjnych
  • brak opłat i formalności
  • zachęty dla osób przenoszących kredyty

Kredyt na cele mieszkaniowe w Banku BPH można uzyskać w wysokości do 100% wartości nieruchomości – dzięki ubezpieczeniu brakującego wkładu własnego. Spłata kredytu może być rozłożona do 30 lat. Bank umożliwia też zawieszenie w razie potrzeby spłaty kapitału nawet 3-krotnie na 6 miesięcy. Dla kredytów mieszkaniowych oraz kredytów konsolidacyjnych zaciągniętych w promocji Bank BPH oferuje też możliwość bezpłatnego podwyższenia kwoty kredytu w okresie spłaty, oraz bezpłatnych przewalutowań kredytu.
Ponadto bardzo atrakcyjne warunki uzyskają osoby, które przeniosą kredyt mieszkaniowy do Banku BPH:

  • taki sam kredyt o niższym oprocentowaniu
  • bez prowizji za udzielenie kredytu
  • bez kosztów związanych z przeniesieniem kredytu – pokrywa je Bank BPH
  • bez formalności związanych z przeniesieniem kredytu – załatwia je Doradca Banku BPH

Oferta banku skierowana jest do osób, które spłacają kredyt mieszkaniowy, od co najmniej 12 miesięcy i mają założoną księgę wieczystą dla nieruchomości.
źródło: Bank BPH – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank BPH