22.4 C
Warszawa
wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjePromocja Kart Kredytowych Fifa

Promocja Kart Kredytowych Fifa

Bank BPH wprowadził promocyjne warunki wydawania karty kredytowej BPH MasterCard FIFA WORLD CUP 2006, limitowanej wersji karty BPH Credit Silver, które będą obowiązywać do zakończenia piłkarskich Mistrzostw Świata. Karta wydawana będzie za darmo pod warunkiem wykonania jednej transakcji w ciągu 2 miesięcy od dnia wydania karty. Okres kredytu bez odsetek został wydłużony aż do 116 dni w pierwszym okresie rozliczeniowym, co oznacza, że posiadacz karty będzie mógł dokonać pierwszej spłaty nawet po prawie 4 miesiącach od wykonania transakcji.
Bank BPH przygotował wyjątkowy prezent – oryginalną czapeczkę Mistrzostw Świata , którą otrzyma pierwsze pięć tysięcy Klientów, którzy złożą kompletny wniosek o Kartę FIFA. Ponadto pierwszy tysiąc Klientów, który dokona transakcję bezgotówkową kartą na kwotę min. 99 zł, otrzyma oficjalną piłkę Mistrzostw Świata 2006 Adidas Teamgeist. Ofertą objęci są zarówno nowi jak i dotychczasowi Klienci Banku BPH.
Bez wątpienia, nie tylko fani piłki nożnej docenią wyjątkowy wizerunek karty FIFA, którego motywem są zmagania sportowe i wysiłek, które prowadzą do zwycięstwa.
Karta FIFA jest objęta jednym z największych programów rabatowych Banku BPH “Z KARTĄ TANIEJ”, który pozwala łączyć przyjemność kupowania z racjonalnym oszczędzaniem. Płacąc kartą Klient może skorzystać z rabatu do 30% w prawie 1500 punktach usługowo-handlowych. Tak więc, niezależnie od długiego okresu bezodsetkowego posiadacz karty płaci mniej, niż zapłaciłby gotówką.
Jest to karta bezpieczna. Posiadacze karty FIFA są objęci bogatym pakietem ubezpieczeń w kraju i za granicą. Ponadto Bank BPH przejmuje odpowiedzialność za nieuprawnione transakcje wykonane kartą, także przed jej zastrzeżeniem.
źródło: Bank BPH – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank BPH