20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjePrezenty świąteczne na kredyt

Prezenty świąteczne na kredyt

Z okazji zbliżających się Świąt oraz rosnących potrzeb finansowych swoich Klientów, mBank oferuje KREDYT odnawialny w rachunku na preferencyjnych warunkach. W ramach promocji trwającej do 6 grudnia 2005, KREDYT odnawialny w mBanku dostępny jest bez prowizji oraz z minimalnym oprocentowaniem. Dodatkowo też, mBank ułatwił swoim Klientom procedurę składania wniosku o linię kredytową w rachunku eKONTO.
Osoby wnioskujące o przyznanie KREDYTU odnawialnego – bez względu na to, czy starają się o kredyt na podstawie historii rachunku w mBanku, innym banku, czy też na podstawie dochodów lub przenoszą kredyt z innego banku – mogą teraz otrzymać go bez prowizji. Ponadto przez pierwsze 6 miesięcy mBank oferuje minimalne oprocentowanie kredytu na poziomie 9,95 %.

Kredyty odnawialne zyskują na popularności zwłaszcza w obliczu zbliżających się Świąt. Niespodziewane wydatki, czyhające zewsząd pokusy mogą zagrozić naszej płynności finansowej, ale korzystając z kredytu odnawialnego, karty kredytowej lub też pożyczki gotówkowej nawet świąteczne szaleństwa nie muszą oznaczać ruiny naszych budżetów domowych. – podkreśla Anna Sitek – Krakowiak.

KREDYT odnawialny w mBanku to:

  • dodatkowe środki na dowolny cel bez przychodzenia do Banku
  • minimum formalności
  • automatyczna spłata
  • automatyczne odnowienie kredytu na kolejne 12 miesięcy
  • uproszczona procedura składania wniosku o kredyt

KREDYT odnawialny, powiązany z bezpłatnym rachunkiem eKONTO, to najlepszy sposób na realizację swoich planów już dziś, a nie w odległej przyszłości. KREDYT odnawialny może być przeznaczony na dowolny cel. Maksymalna kwota KREDYTU odnawialnego w mBanku wynosi 50 tysięcy złotych. Suma wszystkich udzielonych kredytów odnawialnych w mBanku przekroczyła 30 milionów złotych.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank