30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjePożyczka zakupowa z bonusem

Pożyczka zakupowa z bonusem

Pożyczka zakupowa z bonusemAlior Bank oferuje swoim klientom „Pożyczkę zakupową z bonusem na zakupy”. Jest to promocyjna oferta, w której klient za zaciągnięcie pożyczki otrzymuje dodatkową premię, której wysokość może opiewać na 1500 zł. Miesięczna rata dla „Pożyczki zakupowej z bonusem na zakupy” wynosi jedyne 22 zł na każdy pożyczony od Alior Banku 1000 zł. Nowa, promocyjna oferta będzie dostępna w Alior Banku do końca października 2011 roku.
„Pożyczka zakupowa z bonusem na zakupy” w Alior Banku może być wydatkowana na dowolny cel. Pozwala ona na szybką realizację założonych inwestycji, a klient uzyskuje dzięki niej o wiele większą niezależność finansową. Maksymalnie, w Alior Banku można zaciągnąć pożyczkę w kwocie 150 000 zł. Bank nie wymaga przy tym od klienta poręczenia spłaty czy też innych zabezpieczeń. Przy pożyczce z Alior Banku możliwe jest zawieszenie spłaty kolejnych rat na maksymalnie trzy miesiące, a bank nie pobiera za to od klienta żadnych opłat. Przy okazji zaciągania pożyczki w Alior Banku klient ma możliwość wykupienia atrakcyjnego ubezpieczenia na życie i od utraty pracy. Ubezpieczenie zapewni klientowi spokojną spłatę pożyczki, nawet w niekorzystnych sytuacjach. Jednocześnie, bank obniży prowizję za przyznanie pożyczki, jeśli klient wykupi do niej ubezpieczenie.
Okres spłaty pożyczki w Alior Banku jest dostosowany do indywidualnych możliwości finansowych i potrzeb pożyczkobiorców. Bank pozwala na jego wydłużenie do 10 lat, dzięki czemu miesięczne raty pożyczkowe są obniżone do minimum.
W prezencie od banku klienci zaciągający pożyczkę mogą otrzymać do 1500 zł, ale premię są przyznawane wyłącznie tym osobom, które jednocześnie zdecydują się na wzięcie pożyczki z ubezpieczeniem na życie w kwocie, co najmniej 5000 zł. Pożyczka dodatkowo musi być zaciągnięta na 12 miesięcy. Alior Bank stawia jeszcze inny warunek otrzymania premii, którym jest posiadanie przez klienta lub założenie w chwili zaciągania pożyczki, konta osobistego w Alior Bank, do którego wydana zostanie karta płatnicza Debit MasterCard PayPass.
Wysokość premii od Alior Banku uzależniona jest od kwoty zaciągniętej pożyczki. Jeśli klient zapożyczy się na kwotę od 5000 zł do 9999,99 zł, otrzyma od banku premię w wysokości jedynie 50 zł, ale już zaciągając pożyczkę w kwocie od 45 000 do 64 999,99 zł, premia wyniesie 300 zł. Na najwyższą premię od Alior Banku, wynoszącą 1500 zł, mogą liczyć ci pożyczkobiorcy, których pożyczka będzie wynosiła powyżej 150 000 zł.
Jeśli klient zaciągnie „Pożyczkę zakupową z bonusem na zakupy” w wysokości 8000 zł i spłaci ją w 12 równych ratach, to jej Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wyniesie 29,81%. Warunki spłaty i przyznawania pożyczki w Alior Banku uzależnione są od wiarygodności kredytowej, prezentowanej przez klienta.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Alior Bank