20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjePożyczka gotówkowa w ING

Pożyczka gotówkowa w ING

Pożyczka gotówkowa w INGING Bank Śląski promuje ofertę pożyczki gotówkowej, z której można skorzystać do 16 września bieżącego roku. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Mają oni możliwość otrzymać, jako klienci ING Banku Śląskiego 710 punktów w programie lojalnościowym prowadzonym przez bank pod hasłem „Bankujesz – kupujesz”. To nie jedyny „bonus” czekający na klientów, którzy zdecydują się zaciągnąć w ING Banku Śląskim pożyczkę gotówkową w promocyjnej ofercie. Mogą oni zakupić jeden z trzech produktów proponowanych przez bank w nader atrakcyjnej cenie.
Klient indywidualny ma możliwość uzyskania pożyczki gotówkowej w ING Banku Śląskim podczas tylko jednokrotnej wizyty w jednym z oddziałów banku. Maksymalnie, pożyczka może opiewać na kwotę 50 000 zł. Bank nie wymaga od klienta ustanawiania zabezpieczenia spłaty pożyczki, ani wskazywania poręczycieli. Pieniądze z pożyczki gotówkowej uzyskanej w ING Banku Śląskim klient może przeznaczyć na dowolny cel. Dla stałych klientów detalicznych banku przygotowano specjalną ofertę na MEGApożyczkę.
Z kolei, pożyczka w promocyjnej formie dla przedsiębiorców skierowana jest do klientów, którzy mają już przez co najmniej 12 miesięcy otwarte konto firmowe w dowolnym banku, albo też otworzą konto firmowe w ING Banku Śląskim, ale muszą tego dokonać przed złożeniem wniosku o udzielenie pożyczki. Pożyczkę przedsiębiorca może przeznaczyć na dowolny cel, ale musi być on związany z prowadzoną działalnością. Pożyczka udzielana jest w dwóch różnych wariantach. W pierwszym wariancie jest ona udzielana na 3 lata, w kwocie od 10 000 do 50 000 zł. W drugim wariancie udzielana jest na 10 lat i opiewa na kwotę od 50 000 do 1 200 000 zł. ING Bank Śląski nie wymaga dokumentowania przeznaczenia pożyczki, czy też sporządzania biznesplanu przez przedsiębiorcę.
Klienci zaciągający pożyczki gotówkowe w ING Banku Śląskim do 16 września 2011 roku włącznie mogą kupić po niższych cenach aparat cyfrowy, nawigację satelitarną i grill. Aparat cyfrowy oferowany przez ING Bank Śląski to model Samsung ST93 Matryca CCD 16.1 Mpx. Jego cena dla wszystkich uczestników promocji wyniesie 299 zł, a do tego należy doliczyć opłatę dystrybucyjną oraz 280 punktów w programie „Bankujesz – kupujesz”.
Drugim produktem możliwym do zakupienia w promocji ING Banku Śląskiego jest nawigacja satelitarna Smart GPS SG 735 AME z AutoMapą Europy. Cena dla uczestników promocji składa się z sumy 489 zł, opłaty dystrybucyjnej oraz 300 punktów w programie. Ostatnią propozycją banku jest grill Weber – Bar-B-Kettle 47 cm, którego cena dla uczestników promocji wyniesie 249 zł plus opłata dystrybucyjna i 130 punktów w programie.
Program lojalnościowy „Bankujesz – kupujesz” skierowany jest do wszystkich klientów detalicznych ING Banku Śląskiego. Pozwala on na skorzystanie z wielu zróżnicowanych produktów po atrakcyjnych cenach. Klienci korzystają z produktów bankowych ING Banku Śląskiego, za które otrzymują punkty w programie lojalnościowym. Mogą je w późniejszym czasie wykorzystać na zakup wielu towarów z katalogu programu. Katalog ten jest wciąż rozbudowywany. Zakupy produktów z programu lojalnościowego dokonuje się w trybie online.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: ING Bank Śląski