26.4 C
Warszawa
sobota, 25 maja, 2024

Pilna pożyczka

Pilna pożyczkaOferta Pilnej Pożyczki, czyli pożyczki gotówkowej, którą można otrzymać w kilka minut, znajduje się w Banku Millennium. W chwili obecnej bank daje klientom dodatkowy profit, w postaci bezzwrotnych 300 zł. Wszystkie osoby, które w dniach od 8 sierpnia do 18 września bieżącego roku zaciągną w Banku Millennium Pilną Pożyczkę, otrzymają gratisowe pieniądze – na przykład na wyprawkę szkolną.
To właśnie początek roku szkolnego, który zbliża się wielkimi krokami, spowodował, że Bank Millennium zdecydował się na urozmaicenie swojej oferty szybkich pożyczek gotówkowych. Czas ten dla wielu Polaków jest jednoznaczny ze znacznymi wydatkami – zakupem książek i całej wyprawki dla dziecka uczącego się w szkole. Dzięki Pilnej Pożyczce takie wydatki można w całości pokryć od razu, jak również sfinansować inne potrzeby swojej rodziny. Dodatkowo, dla wszystkich klientów korzystających z Pilnej Pożyczki w okresie promocji przygotowanej przez Bank Millennium, mogą dostać 300 zł bezzwrotnej premii.
Promocja obejmuje swym zasięgiem tych klientów, którzy złożą wniosek o zaciągnięcie w Banku Millennium pożyczki, we wspominanym okresie od 8 sierpnia do 18 września tego roku. Bank stawia jednak dodatkowe wymagania dla otrzymania bezzwrotnej premii 300 zł. Klient nie może posiadać innej pożyczki w Banku Millenium, a Pilna Pożyczka, jaka zostanie mu udzielona, musi opiewać na kwotę minimum 5000 zł brutto.
Pilna Pożyczka Banku Millennium ma oprocentowanie od 7,90% w skali roku. Bank za jej udzielenie pobierze od klienta prowizję w wysokości od 3% kwoty pożyczki. Okres kredytowania wynosi od 6 miesięcy do 6 lat, a minimalnie można zaciągnąć pożyczkę w wysokości 1000 zł. Maksymalny jej poziom uzależniony jest od wysokości zdolności kredytowej klienta. Przy okazji zaciągania Pilnej Pożyczki klient może skorzystać z szerokiego pakietu ubezpieczeń. Ma także pełną elastyczność w wyborze okresu kredytowania, wysokości raty, jak i dnia jej płatności. Formalności związane z ubieganiem się przez klienta o Pilną Pożyczkę zostały zredukowane do niezbędnego minimum.
Bank Millennium nie zawęża celów kredytowania w przypadku Pilnej Pożyczki. Środki pochodzące z niej mogą być wydatkowane na dowolny cel. Klienci zatrudnieni na podstawie umowy o pracę okazując w Banku Millennium wyłącznie swój dowód osobisty, mogą uzyskać nawet do 1500 zł Pilnej Pożyczki od ręki. Ubieganie się o wyższą kwotę pożyczki wymaga przedstawienia w banku zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu, wypełnionego przez pracodawcę klienta.
Jednorazowa wizyta w Banku Millennium całkowicie wystarczy ku temu, aby uzyskać niezbędne informacje dotyczące oferty pożyczkowej, złożyć wniosek o pożyczkę i podpisać umowę kredytową. Wniosek o Pilną Pożyczkę można złożyć także nie wychodząc z domu, korzystając z infolinii TeleMillennium bądź też w trybie online, za pośrednictwem serwisu bankowynet.pl.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Bank Millennium