8 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaBanki promocjeOd Gwiazdki do Wielkanocy o połowę lżej

Od Gwiazdki do Wielkanocy o połowę lżej

Santander Consumer Bank wprowadza promocję kredytów samochodowych, w ramach której kredytobiorca przez pierwsze cztery miesiące spłaca tylko 50% wysokości raty. Promocja będzie obowiązywała do 31 grudnia 2006 roku. Przykładowo zaciągając kredyt w październiku obniżone raty będziemy płacić do końca stycznia, a kupując samochód przed Bożym Narodzeniem 2006 roku pierwszą pełną ratę zapłacimy dopiero po Wielkanocy 2007 roku.
Promocja jest dostępna salonach i komisach samochodowych współpracujących z bankiem (łącznie ponad 2000 podmiotów w całej Polsce) oraz w placówkach banku jak i jego przedstawicieli. Z promocyjną ofertą wiążą się pozostałe zalety kredytów samochodowych Santander Consumer Banku – w tym procedura uproszczona, a więc by uzyskać kredyt wystarczy oświadczenie o dochodach nawet przy 0 proc. wpłaty własnej oraz ogólne warunki kredytu. Kredyt można przeznaczyć na dowolne auto nowe lub używane do 5 lat. Wpłata własna wynosi od 0% wartości samochodu. Oferta promocyjna dostępna jest w złotówkach, oprocentowanie jest zgodne ze standardowo obowiązującym w banku. Okres kredytowania wynosi od 5 do 8 lat, istnieje możliwość wcześniejszej całkowitej lub częściowej spłaty kredytu.
Promocja dedykowana jest szerokiemu gronu odbiorców – osobom zatrudnionym na umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną. Kredytobiorcami mogą być również emeryci, renciści, rolnicy, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki cywilne. Istotnym udogodnieniem jest możliwość łączenia dochodów z członkami rodziny, a nawet z osobami obcymi, które nie są zameldowane pod tym samym adresem.
źródło: Santander Consumer Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Santander Consumer Bank