30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeNowe możliwości dla posiadaczy kart kredytowych

Nowe możliwości dla posiadaczy kart kredytowych

Citibank Handlowy poszerza funkcjonalność swoich kart kredytowych. Już od teraz posiadacze Kart Kredytowych Citibank mogą ubiegać się o zwiększenie limitu kredytowego na swojej karcie oraz przelanie przyznanych w ten sposób przez Bank środków na rachunek konta osobistego. To pierwsza tego typu oferta na naszym rynku. Citibank Handlowy – lider pod względem liczby wydanych oraz najczęściej używanych kart kredytowych – wzmacnia swoją pozycję konkurencyjną dając posiadaczowi swojej karty kredytowej dużą elastyczność w wykorzystaniu środków dostępnych na jej rachunku.
Citibank Handlowy już po raz kolejny wzbogaca swoją ofertę usług finansowych oferowanych właścicielom Kart Kredytowych Citibank. Tym razem bank postanowił wyjść na przeciw rosnącemu zainteresowaniu Klientów możliwością przenoszenia transakcji dokonywanych przy użyciu kart kredytowych do Planu Spłat Ratalnych “Komfort”.
Klienci, którzy planują większe wydatki oraz myślą o szybkim “zastrzyku gotówki” dzwoniąc do CitiPhone, mają możliwość ubiegania się o podniesienie limitu kredytowego na karcie. Już od teraz w ramach przyznanego im przez Bank zwiększenia limitu mogą oni prosić o wykonanie przelewu z rachunku karty kredytowej na wskazane przez siebie konto osobiste (decyzja dotycząca wysokości zwiększenia limitu kredytowego podejmowana jest indywidualnie).
Możliwość dokonania transferu środków mają również posiadacze Kart Kredytowych Citibank, którzy mają swoje konta osobiste w innych bankach – w każdym wypadku środki mogą być przeznaczone na dowolny cel. Nowa propozycja jest tym bardziej interesująca, że kwota powstałego w ten sposób zadłużenia zostaje rozłożona na równe raty w Planie Spłat Ratalnych “Komfort” na warunkach dogodnych dla Klienta. To Klient decyduje o tym, na ile rat chce rozłożyć spłatę zadłużenia. Bank pozostawia mu możliwość wyboru okresu spłaty nawet do 60 miesięcy. Oprocentowanie zaciągniętego w ten sposób kredytu będzie zależało od kwoty kredytu i będzie niższe niż standardowe oprocentowanie kredytu dostępnego na Karcie Kredytowej Citibank.
Wprowadzeniu na rynek nowej usługi towarzyszy promocja – za dodatkową usługę Bank do odwołania nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.
źródło: Citibank Handlowy – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Citibank Handlowy