14.8 C
Warszawa
niedziela, 23 czerwca, 2024

Nagrody na wiosnę

Nagrody na wiosnęWiększość banków funkcjonujących w Polsce wraz z nastaniem wiosny postanowiło zmienić nieco swoją ofertę, odświeżyć wizerunek i przyciągnąć dzięki temu do siebie większą ilość klientów. Nie inaczej postąpił Deutsche Bank PBC, który z dniem 12 kwietnia 2011 roku wystartował z promocją pod hasłem „Nagrody na wiosnę”. Na czym polega promocyjna oferta? Otóż, dotyczy ona kont internetowych i możliwości otrzymania nagrody za ich założenie, przy spełnieniu przez klienta odpowiednich warunków.
Klient chcący wziąć udział promocji powinien założyć bezpłatne konto internetowe dbNET i aktywować kartę VISA wydawaną do niego, za pośrednictwem Teleserwisu. Następnie, musi on dokonać wpłaty na rachunek w wysokości co najmniej 1 500 zł i utrzymać takie saldo przez okres 14 dni. Jeśli podane założenia zostaną spełnione, Bank nagrodzi klienta upominkiem, a dodatkowo będzie miał on szansę wygrania nagrody specjalnej, którą jest nowoczesny iPod Shuffle. Gwarantowaną nagrodą jest plecak.
Promocja trwa od 12 kwietnia do 30 czerwca 2011 roku. Aby otworzyć bezpłatne konto internetowe dbNET, należy złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej banku. Następnie, trzeba do 30 czerwca tego roku spełnić warunki promocji. Bank wymaga od klienta, aby w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otwarcia rachunku internetowego wpłacił na konto kwotę w wysokości 1 500 zł. Saldo to, jak już zostało wcześniej wspominane, musi zostać utrzymane przez okres kolejnych dwóch tygodni.
Klient, który spełni wszystkie warunki wyznaczone przez bank w regulaminie promocji „Nagrody na wiosnę”, otrzymuje szansę wygrania nowoczesnego gadżetu elektronicznego. iPod Shuffle trafi do klientów znajdujących się w grupie 100 osób, które dokonały transakcji kartą VISA na najwyższą kwotę.
Promocyjne konto dbNET jest całkowicie darmowe, a klient ma możliwość jego uruchomienia w trybie zdalnym. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta, bezpłatne są wszystkie przelewy krajowe wykonywane przez Internet i użytkowanie karty debetowej wydanej do konta, zakładając, że klient dokona nią co najmniej jednej transakcji finansowej miesięcznie.
Dodatkowo, Deutsche Bank PBC daje klientom możliwość wypłaty gotówki z bankomatów w kraju i na świecie bezpłatnie. Wszystkie wymienione warunki użytkowania konta dbNET pozostaną na pewno niezmienne aż do końca 2013 roku. Taka jest gwarancja Deutsche Banku PBC. Ponadto, posiadacze konta dbNET otrzymują możliwość skorzystania z wysoko oprocentowanego Konta Oszczędnościowego i lokat internetowych. Mogą założyć bez dodatkowych opłat db Konto Oszczędnościowe 24h z dzienną kapitalizacją odsetek, z oprocentowaniem 4,09% w skali roku.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Deutsche Bank PBC