17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaBanki promocjeNa ratunek domowego budżetu

Na ratunek domowego budżetu

W ramach trwającej promocji, mBank proponuje Klientom KREDYT odnawialny do rachunku eKONTO bez prowizji. Po okresie urlopowym, pełnym wydatków, często brakuje gotówki. Linia kredytowa w rachunku eKONTO jest dobrym sposobem na zabezpieczenie sobie dodatkowych środków finansowych. Osoby, które do 25 września br. złożą wniosek, mogą otrzymać ją bez prowizji. Promocyjna oferta dotyczy nie tylko obecnych Klientów mBanku, ale także osób, które do tej pory nie korzystały z jego usług. Dodatkowo Klienci przenoszący linię kredytowa z innego banku, w mBanku otrzymają limit wyższy nawet o 20%.
KREDYT odnawialny w bezpłatnym rachunku eKONTO to prosty i wygodny sposób na uzyskanie taniej gotówki na bieżące Twoje wydatki, do 50 000 PLN, przyznawanej na przejrzystych zasadach. Szeroka funkcjonalność rachunku eKONTO pozwala na stałą kontrolę zadłużenia oraz łatwy sposób spłaty przez system transakcyjny. Zaletą linii kredytowej jest to, że odsetki naliczane są jedynie od aktualnej wartości zadłużenia – czyli kwoty wykorzystanego, a nieprzyznanego limitu. Środki można przeznaczyć na dowolny cel.
O KREDYT odnawialny mogą wnioskować Klienci posiadający rachunek w mBanku od przynajmniej 6 miesięcy, osoby przenoszące linię kredytową z innego banku lub wnioskujące na podstawie historii operacji w innym banku.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank