22.4 C
Warszawa
środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjeMieszkanie na kredyt

Mieszkanie na kredyt

Mieszkanie na kredytW Deutsche Banku PBC można w chwili obecnej zaciągnąć kredyt mieszkaniowy z 0-procentową prowizją. Bank postanowił wydłużyć promocję kredytową o nazwie „Prowizja 0%” do 30 września 2011 roku. W ramach promocyjnej oferty można zaciągnąć kredyt mieszkaniowy zarówno w euro, jak i w walucie rodzimej.
Głównym punktem promocji jest rezygnacja banku z pobierania od klientów prowizji za udzielenie kredytu. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że klient może skorzystać z promocji, ale pod warunkiem, że zaciągnie on kredyt finansowany w złotówkach lub w euro w wysokości minimalnej 100 tys. zł, lub oczywiście równowartości tej kwoty w walucie obcej. Promocyjne kredyty są oprocentowane stopą zmienną. Wszystkie pozostałe kredyty mieszkaniowe w Deutsche Banku PBC są objęte prowizją bankową w określonej wysokości.
To nie jedyne udogodnienie, które Deutsche Bank PBC przygotował dla wszystkich obecnych i potencjalnych kredytobiorców. Zaciągając kredyt w ofercie „Prowizja 0%” klienci mogą uzyskać dodatkowe zniżki marży, w związku z korzystaniem z konta osobistego, kart kredytowych, jak i z produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego db Inwestuj w Przyszłość. Wymagania banku w stosunku do osób zaciągających kredyt na promocyjnych warunkach, są szerokie, aczkolwiek dzięki spełnieniu wszystkich warunków promocji, klient ma możliwość uzyskania zerowej prowizji za udzielenie kredytu.
Marże oferowane przez Deutsche Bank PBC w ramach omawianej oferty promocyjnej kredytów mieszkaniowych, przy zniesionej prowizji, wynoszą minimalnie od 0,9% dla kredytów w złotówkach oraz 1,4% dla kredytów wyrażonych w euro.
Zaciągając kredyt mieszkaniowy w Deutsche Banku PBC, przy skorzystaniu z promocji ”Prowizja 0%”, klient nie jest obarczony koniecznością opłacenia prowizji przygotowawczej z tytułu udzielenia kredytu, zakładając, że spełni on wszelkie dodatkowe warunki wyznaczone przez bank, o których zostało wspomniane powyżej. Kredyt można zaciągnąć w złotówkach lub w walucie wspólnotowej, w wysokości minimalnej 100 000 zł, jeśli chce się skorzystać z promocji.
Kredyt ma zmienne oprocentowanie. Jeśli klient będzie chciał spłacić kredyt przed terminem, wówczas będzie on musiał zapłacić 2% opłatę od pozostałej kwoty kredytu, aczkolwiek dodatkowa opłata obejmuje jedynie spłatę dokonaną w ciągu pięciu lat od wypłaty kwoty kredytu lub jego pierwszej transzy. Warto podkreślić, że promocja „Prowizja 0%” w Deutsche Banku PBC dotyczy wyłącznie kredytów udzielanych w ramach oferty Standardowej Hipoteki.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Deutsche Bank PBC S.A.