9.8 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaBanki promocjemBank zwraca opłaty Klientom

mBank zwraca opłaty Klientom

Klienci mBanku, którzy do końca kwietnia br. aktywują kartę kredytową oraz wykonają nią w ciągu kolejnych trzech miesięcy przynajmniej sześć transakcji otrzymają zwrot opłaty za jej wydanie. Promocja dotyczy kart Visa Electron, Visa Classic oraz Visa Gold w mBanku, które nie zostały aktywowane przed 5 marca br. Opłata zwracana jest Klientowi niezależnie od tego, który z wariantów opłat wybrał wnioskując o kartę – wyższą sumę opłaty przy niższym oprocentowaniu kredytu, czy też niższy koszt i wyższe oprocentowanie. Zwrot nie jest również uzależniony od kwoty oraz typu transakcji wykonanych kartą. Promocją są również objęte karty dodatkowe.
Ponadto mBank, poza promocją, zwraca opłaty roczne za karty kredytowe Klientom, których obroty roczne na karcie wyniosły minimum:

  • 12 tys. rocznie dla karty Visa Electron,
  • 18 tys. rocznie dla karty Visa Classic,
  • 30 tys. rocznie dla karty Visa Gold.

Opłata zwracana jest niezależnie od wybranej przez Klienta taryfy oraz niezależnie od rodzaju transakcji wykonanych kartą (gotówkowe oraz bezgotówkowe). Co więcej wciąż trwa promocja “Minuty za zakupy”, w której każde 100 zł wydane kartami kredytowymi premiowane jest 3 minutami gratis w sieci mBank mobile. Dzięki promocji Klienci dokonujący płatności kartami mogą znacznie obniżyć koszty rozmów telefonicznych.
Wyróżnikiem kart kredytowych w mBanku na tle konkurencji jest możliwość wyboru oprocentowania i ceny karty – jeśli Klient chce korzystać z kredytu na karcie wówczas wybiera niższe oprocentowanie karty oraz wyższą opłatę za jej wydanie. Z kolei gdy Klient spłaca zobowiązania terminowo może wybrać niższą opłatę za wydanie karty oraz wyższe oprocentowanie kredytu.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank