27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjemBank: Stać Cię na dom z nowym oprocentowaniem

mBank: Stać Cię na dom z nowym oprocentowaniem

W ramach trwającej akcji mBank “STAĆ CIĘ NA DOM”, bank obniżył oprocentowanie dla kredytu hipotecznego, jaki mogą otrzymać jej Uczestnicy. Od 14 grudnia 2005 mBank obniżył oprocentowanie kredytu w ramach mPLANU hipotecznego, przygotowanego specjalnie dla uczestników Akcji:
Oprocentowanie kredytu:
2,45% w CHF (było 2,75%)
5,75% w PLN (było 6,05%)
gwarantowana prowizja za przyznanie kredytu – 1%
Akcja “STAĆ CIĘ NA DOM” ruszyła wraz z ukazaniem się w kioskach październikowego numeru miesięcznika “Ładny Dom” i potrwa do 15 września 2006 roku. Specjalnie dla Uczestników akcji, mBank przygotował promocyjną ofertę kredytu w ramach mPLANU hipotecznego. Ponadto osoby, które wezmą w mBanku kredyt hipoteczny na kwotę powyżej 150 000 zł otrzymają w prezencie roczną prenumeratę miesięcznika Ładny Dom. Program ma na celu uświadomienie Klientom, że zakup, lub budowa własnego domu nie jest rzeczą nierealną.
Aby zostać Uczestnikiem akcji “STAĆ CIĘ NA DOM”, wystarczy: przeprowadzić własną kalkulację zamiany mieszkania na dom, przy użyciu kalkulatora zamieszczonego na płycie CD (płyta poświęcona Akcji dołączona była do nr 10/05 Ładnego Domu, od 14 października 2005 kalkulator dostępny jest na www.ladnydom.pl), wpisać jej wyniki do kuponu, publikowanego w kolejnych numerach Ładnego Domu, odesłać kupon na adres redakcji:
Ładny Dom, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa z dopiskiem Stać Cię dom.
W zamian osoba zgłaszająca się do akcji otrzyma informator oraz Osobistą Kartę Uczestnika, którą należy okazać podczas spotkania z Doradcą Kredytowym mBanku oraz podczas zakupów u Partnerów akcji. Więcej informacji o uzyskaniu kredytu znajduje się na stronie serwisu mBanku.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank