17.6 C
Warszawa
piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjemBank: Prezenty dla izzyKlientów

mBank: Prezenty dla izzyKlientów

W ramach Świątecznej promocji izzyBank nagradza swoich Klientów, którzy dokonają płatności czarną Visą Electron. W ramach trwającego konkursu, posiadacze rachunku młodzieżowego izzyKONTO, którzy do końca roku dokonają najwięcej transakcji przy użyciu izzyKARTY, mają szansę na atrakcyjne nagrody. Do wygrania jest pięć mp3 Creative MuVo Value 256MB USB 2.0., 20 izzyKubków oraz 50 smyczy z wersji limitowanej.
Czarna Visa Electron umożliwia bezpłatne korzystanie z przeszło tysiąca bankomatów sieci Euronet (minimalna kwota wypłaty to 50 zł) i BZ WBK (minimalna kwota do wypłaty to 10 zł) na terenie Polski. Dodatkowo też izzyBank oferuje ubezpieczenie, które gwarantuje nam bezpieczeństwo środków zgromadzonych na koncie w przypadku utraty karty oraz gwarantuje pokrycie strat w razie rabunku gotówki pobranej z bankomatu. W izzyBanku każdy posiadacz rachunku izzyKONTO, jeśli tylko ukończył 13 lat, jest pełnoprawnym Klientem. Dzięki produktom oferowanym przez izzyBank również osoby poniżej 18 roku życia mogą swobodnie i niezależnie dysponować swoimi oszczędnościami. Ponadto młodzi izzyKlienci poznają oraz uczą się obsługiwać i wykorzystywać produkty bankowe, przez co staną się bardziej świadomymi Klientami, swobodnie poruszającymi się w świecie finansów.
Otwarcie i prowadzenie izzyKONTA jest bezpłatne. izzyBank nie pobiera również opłat za wydanie i użytkowanie izzyKARTY.
Obecnie z izzyBanku korzysta już ponad 35 tys. osób. izzyBank to pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi w wieku od 13 lat, który właśnie obchodzi czwarte urodziny. Naczelną zasadą izzyBanku jest traktowanie młodych ludzi jak partnerów biznesowych.
Od kwietnia 2005 roku izzyBank rozpoczął współpracę z największym niezależnym portalem społeczności młodzieżowej w polskim Internecie – serwisem epuls.pl. Dzięki współpracy izzyBanku z epuls.pl, użytkownik serwisu może prowadzić swój blog, zamieszczać w Internecie zdjęcia i prezentacje, dyskutować na forum, czy też zakładać kluby dyskusyjne o różnej tematyce. W ramach serwisu działa Internetowe radio, gazeta i system przekazywania informacji on-line między użytkownikami. Klienci izzyBanku, a zarazem użytkownicy www.epuls.pl, mają dostęp do wielu atrakcyjnych narzędzi tworzenia i utrzymywania relacji międzyludzkich, ekspresji własnej osobowości.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank