20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjeMasterCard 2006 FIFA World Cup

MasterCard 2006 FIFA World Cup

Nie musisz czekać do Mistrzostw, żeby cieszyć się z mistrzostwa! Kartą Raiffeisen Bank możesz zapłacić za bilety na mecze rozgrywane w czasie Mistrzostw Świata w piłce nożnej Germany 2006. Już teraz możesz otrzymać kartę kredytową MasterCard 2006 FIFA World CupTM wydawaną przez Raiffeisen Bank Polska S.A. z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.
Pierwszych 5000 Klientów, którzy złożą wniosek o kartę kredytową MasterCard Mistrzowska Karta i m.in. w ciągu 30 dni od daty wydania karty oraz dokonają transakcji na kwotę łączną min. 500 zł, dostanie mistrzowskie czapeczki.
Sprawdź tę wyjątkową ofertę – poznaj korzystne warunki… i daj się porwać futbolowemu szaleństwu!

  • najniższe oprocentowanie na rynku – TYLKO 5%*
  • niska opłata roczna za wydanie i korzystanie z karty
  • atrakcyjne upominki dla Klientów
  • przelewy na dowolny rachunek bez prowizji
  • do 51 dni bezpłatnego kredytu dla transakcji bezgotówkowych
  • do wyboru pięć cykli rozliczeniowych
  • możliwość wydania 3 kart dodatkowych dla bliskich osób

Uproszczone zasady otrzymania karty dla Klientów posiadających karty kredytowe w innych bankach. Jeżeli posiadasz kartę kredytową w innym banku wystarczy, że przedłożysz jeden ostatni wyciąg z rachunku karty kredytowej. Karta kredytowa MasterCard Mistrzowska Karta może przejąć Twoje zadłużenie.
Ubezpieczenie spłaty kredytu na karcie. W przypadku trwałej niezdolności do pracy lub śmierci użytkownika karty głównej, który zdecydował się na przystąpienie do programu Protektor Plus, następuje spłata zadłużenia na karcie. W razie utraty karty Raiffeisen Bank przejmuje odpowiedzialność za transakcje zrealizowane przy użyciu karty do czasu jej zastrzeżenia.
* oprocentowanie promocyjne obowiązuje do końca lutego 2006.
źródło: Raiffeisen Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Raiffeisen Bank