6.3 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024

Marża jak marzenie

Marża jak marzenieW Deutsche Banku PBC można w chwili obecnej zaciągnąć kredyt hipoteczny w złotówkach lub w euro promocyjną marżą. Wynosi ona 0,5% przez pierwszych 12 miesięcy spłacania kredytu, bez względu na to, jaki jest poziom wkładu własnego kredytobiorcy. Okres ten liczony jest od momentu wypłaty kredytu lub jego pierwszej transzy. To nie jedyne, promocyjne zmiany w ofercie Deutsche Banku PBC.
Promocja „Marża jak marzenie” łączy się z innymi ofertami promocyjnymi, które obowiązują w tym banku obecnie. Możliwe jest więc uzyskanie przez klienta 0% prowizji za udzielenie kredytu i zrezygnowanie banku z opłaty wstępnej za inspekcję nieruchomości. Klienci finansujący z kredytu nieruchomości proekologiczne, mogą liczyć na preferencyjne warunki kredytowania w Deutsche Banku PBC.
„Marża jak marzenie” pozwala na znaczne oszczędności dla kredytobiorców zaciągających kredyty mieszkaniowe w złotówkach i w euro. Miesięczne raty w okresie pierwszego roku kredytowania są niższe, dlatego też kredytobiorcom łatwiej jest wygospodarować środki na wykończenie czy wyposażenie swojej nieruchomości mieszkalnej. Promocja „Marża jak marzenie” obejmuje wyłącznie kredyty mieszkaniowe, które udzielane są klientom w ramach oferty głównej.
Marża 0,5% na pierwsze 12 miesięcy kredytowania odnosi się również do kredytów w ramach programu rządowych dopłat „Rodzina na swoim”. W zakres promocji wchodzą kredyty oprocentowane zmienną stopą, zaciągane w kwocie minimalnej, co najmniej 80 tys. złotych lub równowartości tej kwoty w euro. Kredyty muszą być wydatkowane na finansowanie nieruchomości, tj. mieszkań i domów nabywanych od dewelopera.
Po zakończeniu okresu 12-miesięcy spłaty kredytu mieszkaniowego marża wraca do poziomu, jaki został ustalony przy zaciąganiu kredytu, w umowie z bankiem i obowiązuje do końca jego spłaty. Wysokość marży w Deutsche Banku PBC jest uzależniona od wysokości LTV i zakresu korzystania z produktów.
Jeśli klient przy okazji zaciągania kredytu mieszkaniowego skorzysta z konta osobistego, karty kredytowej czy ubezpieczenia inwestycyjnego z linii db Inwestuj w Przyszłość, może on liczyć na obniżenie marży kredytowej przez Deutsche Bank PBC. Marża dla kredytów w złotówkach zaczyna się od poziomu 0,9%, a dla kredytów w euro na poziomie 1,3%.
Dla kredytów zaciąganych obecnie w Deutsch Bank PBC w ramach promocyjnych ofert, przedterminowa ich spłata w całości lub w części, dokonywana jest bez opłat po upływie 4 lat od wypłaty kredytu lub jego pierwszej transzy. W innych przypadkach bank pobierze od klienta opłatę w wysokości 2% kwoty spłaty.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Deutsche Bank PBC