27.7 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeKREDYT ratalny plus - więcej gotówki

KREDYT ratalny plus – więcej gotówki

KREDYT ratalny plus przyznajemy szybko i bez poręczycieli – możesz uzyskać go od ręki w jednym z naszych mKiosków oraz wykorzystać od razu dzięki bezpłatnej karcie do konta z kredytem. Kartą zapłacisz w każdym punkcie honorującym karty VISA. Jeśli wolisz gotówkę – ponad 1000 bankomatów jest do Twojej dyspozycji. Pieniądze przeznaczasz, na co chcesz! Możesz otrzymać od 500 do 100.000 zł na okres od 3 miesięcy do 60 miesięcy. Już przy podpisaniu pierwszej umowy z mBank możesz zadecydować, czy chcesz, by uległ on automatycznemu odnowieniu.
Oprocentowanie kredytu dla naszych Klientów może wynieść nawet 14,45% a każda Twoja wpłata na konto zmniejsza wysokość odsetek, a naliczamy je tylko od rzeczywiście wykorzystanej Twojej kwoty, a nie od całego przyznanego kredytu – gramy uczciwie, Ty oszczędzasz!
Jeśli jesteś naszym Klientem
Uzyskanie KREDYTU ratalnego plus w mBanku jest proste i szybkie:

 • wypełnij formularz internetowy;
 • przygotuj wskazane na potwierdzeniu wysłania wniosku dokumenty: zwykle wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu i dwóch dokumentów tożsamości ze zdjęciem;
 • po przesłaniu formularza wraz ze wskazanymi na potwierdzeniu dokumentami udaj się do jednego z naszych mKiosków (sprawdź listę lokalizacji).

Kredyt możesz otrzymać od ręki, tak dzieje się w większości przypadków. Tylko nieliczne wnioski mogą zostać przekazane do dodatkowej analizy – wówczas potrzebujemy kilku dni. Zadbamy, by jak najszybciej powiadomić Cię o naszej ostatecznej decyzji, dlatego pamiętaj, by we wniosku podać aktualny adres e-mail i co najmniej dwa numery telefonu.
Jeśli nie jesteś naszym Klientem
Aby uzyskać KREDYT ratalny plus:

 • wypełnij formularz internetowy;
 • przygotuj wskazane na potwierdzeniu wysłania wniosku dokumenty, zwykle są to:
  • zaświadczenie o zatrudnieniu,
  • 2 dokumenty tożsamości ze zdjęciem,
  • dowolny rachunek, który płacisz co miesiąc (np. za telefon lub energię);
 • udaj się z nimi do jednego z naszych mKiosków (sprawdź listę lokalizacji).

O dalszych szczegółach dowiesz się u pracownika mKiosku. Kredyt zwykle przyznajemy od ręki. Tylko nieliczne wnioski mogą zostać przekazane do dodatkowej analizy – wówczas potrzebujemy kilku dni. Zadbamy, by jak najszybciej powiadomić Cię o naszej ostatecznej decyzji, dlatego pamiętaj, by we wniosku podać aktualny adres e-mail i co najmniej dwa numery telefonu.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank