niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaBanki promocjeKREDYT ratalny plus na gwiazdkę!

KREDYT ratalny plus na gwiazdkę!

Skorzystaj z kredytu ratalnego w mBanku. Możesz uzyskać od 500 do 100 000 zł. Teraz oprocentowanie gwarantowane. Promocja trwa do 31 grudnia br. KREDYT ratalny plus przyznajemy szybko i bez poręczycieli – możesz uzyskać go od ręki w jednym z naszych mKiosków i wykorzystać od razu dzięki bezpłatnej karcie do konta z kredytem.
Pieniądze przeznaczasz, na co chcesz! Okres kredytowania od 3 do 60 miesięcy. Już przy podpisaniu pierwszej Umowy możesz zadecydować, czy chcesz, by uległ on automatycznemu odnowieniu.
Oprocentowanie kredytu dla naszych Klientów może wynieść nawet 14,45% Każda Twoja wpłata na konto zmniejsza wysokość odsetek, a naliczamy je tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty, a nie od całego przyznanego kredytu – gramy uczciwie, Ty oszczędzasz!
KREDYT ratalny plus możesz otrzymać od ręki, tak dzieje się w większości przypadków. Tylko nieliczne wnioski mogą zostać przekazane do dodatkowej analizy – wówczas potrzebujemy kilku dni. Zadbamy, by jak najszybciej powiadomić Cię o naszej ostatecznej decyzji, dlatego pamiętaj, by we wniosku podać aktualny adres e-mail i co najmniej dwa numery telefonu.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank

Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze