5.8 C
Warszawa
czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaBanki promocjeKredyt odnawialny w mBanku

Kredyt odnawialny w mBanku

Kredyt odnawialny w mBankuWraz z nastaniem lata w mBanku pojawiła się promocja kredytu odnawialnego. Bank tłumaczy swoją decyzję o rozpoczęciu promowania tej oferty kredytowej tym, że wakacje są sprzyjającym czasem dla klientów do wydawania pieniędzy. Większe środki finansowe są potrzebne przede wszystkim na wyjazdy wakacyjne, ale latem o wiele więcej osób niż w czasie zimy decyduje się na przykład na wyremontowanie mieszkania czy domu.
Kolejnym powodem do wydawania zwiększonej ilości środków finansowych są letnie wyprzedaże w sklepach, nie tylko w tych z odzieżą, ale również w salonach dealerów samochodowych. mBank nie ogranicza przeznaczenia kredytu odnawialnego, jaki zaciągają w nim klienci. Dodatkowe środki pieniężne klienci mBanku mogą otrzymać w zasadzie od ręki.
Kredyt odnawialny w mBanku może być pomocny przy realizacji różnorodnych planów. Kredyt ten jest udzielany w minimalnej wartości 500 zł. Górną granicą kredytu odnawialnego w mBanku jest 50 000 zł.
Jeśli klient zdecyduje się na złożenie wniosku kredytowego o kredyt odnawialny z mBanku do 30 września bieżącego roku, nie zapłaci prowizji za udzielenie kredytu. mBank deklaruje jednocześnie, że udzieli kredytu odnawialnego swoim klientom bez konieczności załatwiania zbędnych formalności. Decyzja kredytowa jest w tym przypadku wydawana w krótkim czasie.
Kredyt odnawialny w mBanku jest uruchamiany na rok, ale klient nie jest obarczony obowiązkiem pamiętania o przedłużeniu kredytu na kolejny rok, albo do jego spłaty po tym terminie. Jeśli tylko w trybie regularnym zasila rachunek osobisty zadeklarowaną uprzednio kwotą, mBank w sposób automatyczny przedłuży umowę o kredyt odnawialny na kolejne 12 miesięcy.
Bank promuje swój kredyt odnawialny, gwarantując klientom dodatkowe środki na eKoncie, które pozostawiane są w pełnej dyspozycji klienta. mBank nalicza stosunkowo niskie odsetki od kredytu. Warto powiedzieć, że odsetki są naliczane wyłącznie od wykorzystanej kwoty kredytu. Klient samodzielnie dobiera sobie tryb spłaty kredytu. Elastyczna spłata kredytu odnawialnego oznacza, że klient nie musi dokonywać jej według harmonogramu.
Każda wpłata na eKonto powoduje automatyczną spłatę kredytu odnawialnego i jednocześnie dzięki temu jest odnawiany dostępny dla klienta limit kredytowy. Regularne zasilanie eKonta w mBanku wpłatami powoduje automatyczne przedłużenie czasu kredytowania. Relacje klienta z mBankiem i uzyskiwane dochody są kluczowe dla otrzymania wyższego limitu kredytowego. Można go również podwyższyć, składając w banku stosowny wniosek.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: mBank