8.6 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaBanki promocjeKredyt hipoteczny, którego nie trzeba negocjować

Kredyt hipoteczny, którego nie trzeba negocjować

GE Money Bank wprowadził od 27 września nową ofertę kredytów hipotecznych. W ofercie m.in. kredyt we frankach szwajcarskich z malejącą marżą w okresie spłaty i wydłużenie okresu kredytowania w złotówkach do 40 lat. Klientom zaciągającym kredyty w walutach obcych (franki szwajcarskie, dolary i euro) GE Money Bank oferuje atrakcyjne oprocentowanie oraz nowość na rynku – malejącą marżę w okresie spłaty. W zależności od wybranej opcji kredytu marża może zostać obniżona w okresie spłaty nawet o 0,3 punktu procentowego.
GE Money Bank przygotował również specjalną ofertę dla osób zainteresowanych kredytem w złotówkach. Oprocentowanie kredytu będzie obniżone o 0,7 punktu procentowego – w zależności od wybranej opcji kredytu – nawet do końca 2009 roku. Dzięki temu dostępne oprocentowanie wynosi od 4,50%. Ponadto bank wydłużył okres kredytowania w złotówkach do 40 lat. Oferta kredytów hipotecznych GE Money Banku pozwala jednocześnie na precyzyjne dopasowanie parametrów kredytu do indywidualnych potrzeb Klientów, dzięki możliwości wyboru spośród trzech typów ofert:

  • Kredyt Perspektywa Bis to niskie oprocentowanie w CHF już od 1,95% i obniżone nawet do końca 2009 roku oprocentowanie w PLN – już od 4,50%;
  • Kredyt Start Bis oznacza niskie opłaty: m.in. brak opłaty z tytułu niskiego wkładu własnego w ciągu pierwszych trzech lat spłaty kredytu oraz niższe koszty z tytułu braku zabezpieczenia hipotecznego w okresie przejściowym;
  • Kredyt Równowaga Bis zapewnia równowagę pomiędzy niskim oprocentowaniem i niskimi opłatami.

Inne atuty oferty kredytów hipotecznych GE Money Banku to:

  • Brak opłat za zmianę waluty i podwyższenie kwoty kredytu;
  • Opłacenie przez Bank rocznej składki za ubezpieczenie nieruchomości w towarzystwach ubezpieczeniowych współpracujących z Bankiem;
  • Szybka decyzja kredytowa.

Promocyjna oferta kredytów hipotecznych GE Money Banku obowiązuje od 27 września 2006 roku. Nowo wprowadzana oferta będzie szeroko reklamowana w mediach – telewizji, dziennikach ogólnopolskich i regionalnych, miesięcznikach oraz w Internecie. Kampania startuje 27 września i potrwa przez kilka tygodni. Kampanię przygotowała Agencja Ogilvy One, natomiast wyboru i zakupu mediów dokonał Dom Mediowy Media Direction OMD. Wiodącym hasłem kampanii reklamowej jest: “Weź kredyt, którego nie trzeba negocjować. Ani teraz, ani w przyszłości”.
Kredyty hipoteczne należą do strategicznych produktów GE Money Banku. Bank jest obecnie na czwartym miejscu wśród największych kredytodawców hipotecznych w Polsce pod względem miesięcznej wysokości sprzedaży oraz wartości portfela.
W ciągu pierwszych 8 miesięcy 2006 roku GE Money Bank udzielił kredytów hipotecznych na kwotę 1,8 miliarda złotych. Jest to wynik o 100% lepszy w porównaniu do analogicznego okresu roku 2005, kiedy Bank udzielił kredytów hipotecznych na łączną kwotę 0,9 miliarda złotych. Wszystko wskazuje na to, że rok 2006 będzie dla GE Money Banku rekordowy pod względem sprzedaży kredytów hipotecznych. W roku 2005 bank udzielił kredytów hipotecznych na łączną kwotę 1,6 miliarda złotych.
źródło: GE Money Bank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: GE Money Bank