23.6 C
Warszawa
niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaBanki promocjeKredyt gotówkowy mBank - last minute

Kredyt gotówkowy mBank – last minute

Teraz promocyjne oprocentowanie KREDYTU ratalnego plus w mBank. Jeśli do 18 września br. złożysz wniosek, Twój kredyt może być tańszy nawet o dwie raty odsetkowe! Więcej gotówki, szybciej niż myślisz! KREDYT ratalny plus jest przyznawany szybko oraz bez poręczycieli – możesz uzyskać go od ręki i wykorzystać od razu dzięki bezpłatnej karcie do konta z kredytem.
Kartą zapłacisz w każdym punkcie honorującym karty VISA. Jeśli wolisz gotówkę – ponad 1000 bankomatów jest do Twojej dyspozycji. Pieniądze przeznaczasz, na co chcesz! Możesz otrzymać od 500 do 100000 zł na okres od 3 miesięcy do 60 miesięcy. Już przy podpisaniu pierwszej Umowy możesz zadecydować, czy chcesz, by uległ on automatycznemu odnowieniu. Oprocentowanie kredytu dla naszych Klientów może wynieść nawet 14,45% Każda Twoja wpłata na konto zmniejsza wysokość odsetek, a naliczamy je tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty, a nie od całego przyznanego kredytu – gramy uczciwie, Ty oszczędzasz!
Jeśli jesteś Klientem mBank
Uzyskanie KREDYTU ratalnego plus jest proste i szybkie:

  • wypełnij formularz internetowy
  • przygotuj wskazane na potwierdzeniu wysłania wniosku dokumenty
  • po przesłaniu formularza udaj się do jednego z naszych mKiosków

Kredyt ratalny możesz otrzymać od ręki, tak dzieje się w większości przypadków. Tylko nieliczne wnioski mogą zostać przekazane do dodatkowej analizy – wówczas potrzebujemy kilku dni. Zadbamy, by jak najszybciej powiadomić Cię o naszej ostatecznej decyzji, dlatego pamiętaj, by we wniosku podać aktualny adres e-mail i co najmniej dwa numery telefonu.
Jeśli nie jesteś Klientem mBank
Aby uzyskać KREDYT ratalny plus:

  • wypełnij formularz internetowy
  • przygotuj wskazane na potwierdzeniu wysłania wniosku dokumenty
  • udaj się z nimi do jednego z naszych mKiosków

O dalszych szczegółach dowiesz się u pracownika mKiosku. Kredyt ratalny plus zwykle przyznajemy od ręki. Tylko nieliczne wnioski mogą zostać przekazane do dodatkowej analizy – wówczas potrzebujemy kilku dni. Zadbamy, by jak najszybciej powiadomić Cię o naszej ostatecznej decyzji, dlatego pamiętaj, by we wniosku podać aktualny adres e-mail i co najmniej dwa numery telefonu.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank