17 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaBanki promocjeKonto z Lwem Student "Kasa za SMS-a"

Konto z Lwem Student "Kasa za SMS-a"

ING Bank Śląski organizuje konkurs SMS-owy dla posiadaczy KONTA Z LWEM Student. Do wygrania196 nagród: 7 rocznych stypendiów w wysokości 5.000 zł każde oraz dziennie 4 nagrody po 100 złotych. Konkurs trwa od 18 września do 5 listopada 2006 roku. Dodatkowo Bank oferuje posiadaczom Konta z Lwem Student bezpłatnie MOJĄ KARTĘ ING. Aby wziąć udział w konkursie “KASA ZA SMS-a” wystarczy posiadać KONTO Z LWEM Student, być w wieku od 18 do 26 lat oraz wysłać sms-a inicjującego o treści ING.imię.nr_konta (12 ostatnich cyfr) pod numer 7037 (koszt 61 groszy brutto).
Zwrotnie posiadacz Konta z Lwem Student otrzyma proste pytanie z trzema możliwościami odpowiedzi, wybiera jedną z nich i odsyła zgodnie z instrukcją.
Każdy uczestnik konkursu może wysłać maksimum jednego sms-a inicjującego dziennie i ma prawo do jednej nagrody dziennej oraz jednej nagrody tygodniowej:

  • Nagrody dzienne – 100 zł wygra tych czterech uczestników, którzy w danym dniu najszybciej prawidłowo odpowiedzieli na pytanie konkursowe.
  • Nagroda tygodniowa – stypendium w wysokości 5000 zł wygrywa ją ten zwycięzca nagrody dziennej, który najszybciej udzielił prawidłowej odpowiedzi w danym tygodniu.

Dodatkowo nowi oraz obecni posiadacze Konta Student mogą bezpłatnie otrzymać MOJĄ KARTĘ ING – kartę debetową z wybranym przez Klienta wizerunkiem. Od 18 września do 5 listopada b.r. Bank nie pobierze opłaty od posiadaczy Konta z Lwem Student, którzy zamówią lub domówią Moją Kartę ING, zmienią wizerunek standardowej karty debetowej wydanej do konta na Moją Kartę ING lub zmienią wizerunek obecnie posiadanej Mojej Karty.
Jedynym warunkiem skorzystania z bezpłatnego wydania Mojej Karty ING jest dokonanie przynajmniej jednej płatności kartą za zakupy w okresie do 30 listopada b.r.
źródło: ING Bank Śląski – informacja prasowa
sprawdź ofertę: ING Bank Śląski