23.2 C
Warszawa
sobota, 25 maja, 2024

Kolejne zmiany w KB

Kolejne zmiany w KBKredyt Bank kontynuuje modernizację oferty kredytowej. Z dniem 8 kwietnia bieżącego roku zdecydował się na wprowadzenie zmian w obrębie kredytów hipotecznych. W chwili obecnej klienci Kredyt Banku mogą zaciągnąć w nim kredyt w złotówkach lub w walucie obcej, bez konieczności opłacania prowizji, bez minimalnego wkładu własnego, na dodatek z niską, miesięczną ratą.
Oferta na nowe kredyty hipoteczne w ramach promocji Kredyt Banku potrwa do 30 czerwca. W ramach promocyjnej oferty na kredyty hipoteczne Kredyt Bank zdecydował się na rezygnację z pobierania prowizji za udzielenie kredytu i za przewalutowanie kredytu w toku jego spłaty. Jeśli więc okaże się, że podczas spłaty kredytu hipotecznego bardziej opłacalne będzie jego przewalutowanie, bank umożliwia taką opcję bez ponoszenia przez klienta dodatkowych kosztów. Jednocześnie, oferuje on klientom zupełnie nowe, naturalnie niższe marże bankowe, niż dotychczas.
Klient może liczyć na udzielenie kredytu hipotecznego do 100% wartości nieruchomości, zarówno w walucie obcej, jak i rodzimej. Taka zmiana w ofercie kredytów hipotecznych powoduje, że nawet klienci nie dysponujący oszczędnościami, jako wkładem własnym na zakup nieruchomości, mogą ją sfinansować za pośrednictwem kredytu.
Niska rata kredytu hipotecznego zaciągniętego na promocyjnych warunkach wynika przede wszystkim z długiego okresu kredytowania, wynoszącego maksymalnie 40 lat, oraz z możliwości dodatkowej obniżki marży. Klienci posiadający w Kredyt Banku inne produkty, mają okazję do obniżenia marży kredytu o maksymalnie 0,5 punktu procentowego i już o 0,3 punktu procentowego, jeśli zdecydują się wyłącznie na skorzystanie z rachunku osobistego i karty kredytowej w Kredyt Banku.
Przedstawiciele Kredyt Banku twierdzą, że ich nowa oferta na kredyt hipoteczny została skonstruowana w taki sposób, aby odpowiadać na różnorodne potrzeby i indywidualne sytuacje, w których znajdują się ich klienci. Dzięki niej klient ma możliwość dostosowania raty kredytu do wysokości, na jaką stać jego domowy budżet. Dla klientów, którzy chcą płacić jak najniższe, miesięczne raty, Kredyt Bank przygotował ofertę na kredyt hipoteczny w euro, mający bardzo korzystne oprocentowanie. Bez względu na wybraną walutę kredytu, można zaciągnąć do 100% wartości nieruchomości.
Przy zaciąganiu kredytu hipotecznego w Kredyt Banku opłata za wycenę nieruchomości, na której ustanawiana jest hipoteka jako zabezpieczenie spłaty kredytu, pobierana jest dopiero po otrzymaniu przez klienta pozytywnej decyzji kredytowej. Na pewno wpływa to na znaczną minimalizację kosztów związanych z zaciąganiem kredytu. Cały proces udzielania kredytu w Kredyt Banku jest całkowicie bezpłatny dla klienta.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Kredyt Bank