27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeKlucz do Twojego domu

Klucz do Twojego domu

Czy marzysz o własnym domu? Wybrałeś już swoje mieszkanie, teraz wybierz najlepszy kredyt z unikalnym mechanizmem bilansowania. Plany Finansowe, czyli Inteligentny Kredyt Hipoteczny MultiBanku, to klucz do realizacji Twoich marzeń. Bilansowanie kwoty kredytu oszczędnościami to przede wszystkim niekwestionowane zyski. Nigdy wcześniej nie było możliwe oszczędzanie na kredytach. Na dodatek wszystko zależy od Ciebie i Twoich preferencji. Nawet jeśli nic nie robisz poza przelewaniem pensji na rachunek bilansujący oszczędzasz. Odsetki w Twoim Planie Finansowym naliczane są każdego dnia i każdego dnia Twoje pieniądze na rachunku pomniejszają wysokość kredytu.
Sposobów na zarządzanie swoim Osobistym Planem Finansowym jest wiele. Przyjrzyj się kilku z nich, żeby przekonać się jak wiele zyskujesz w każdym przypadku:
Nie posiadasz oszczędności. Twój rachunek bilansujący zasilany jest co miesiąc Twoją pensją, którą oczywiście w każdej chwili możesz dysponować. Jeśli przyjmiemy, że wykorzystasz swoją pensję w całości w ciągu miesiąca, to możemy założyć, że średnio przez cały miesiąc na Twoim koncie pozostaje mniej więcej połowa Twojej pensji. My powiemy wprost: od takiej samej kwoty kredytu w miesiącu nie zapłacisz odsetek.
Posiadasz oszczędności. Dodatkowo Twoja pensja zasila rachunek regularnie a od czasu do czasu wpłacasz większe kwoty pieniędzy. Możesz również skorzystać z pomocy rodziców prosząc ich przykładowo o przelewanie ich dochodów na Twój rachunek, bądź sprezentowanie Ci odsetek od lokaty oraz przeniesienie oszczędności na Twój rachunek. Każdego dnia od wysokości Twojego kredytu zostanie odjęta kwota oszczędności i dopiero od pomniejszonej kwoty kredytu zostaną naliczone odsetki.
Nie posiadasz oszczędności a Twoja pensja “rozchodzi” się z zawrotną prędkością. Myślisz, że Inteligentny Kredyt nie jest dla Ciebie? I tu musimy Cię zaskoczyć. Zdecydowanie jest! Wystarczy, że rozpoczniesz minimalny program oszczędzania, powiedzmy 100 zł miesięcznie, a będziesz zaskoczony efektami. Dodatkowo pamiętaj, że cała zaoszczędzona kwota będzie Twoja. Czy nie miło spłacić kredyt i wraz z ostatnią ratą otrzymać kilkadziesiąt tysięcy oszczędności?
Nisko oprocentowany kredyt:
od 5,15% w PLN
od 1,45% w CHF
Co więcej:

  • dowolna liczba bezpłatnych przewalutowań
  • bez opłat za wcześniejszą spłatę
  • finansowanie nawet 100% wartości nieruchomości
  • okres kredytowania do 45 lat

Dodatkowo zyskujesz:

  • finanse w jednym miejscu i bez dodatkowych opłat
  • konto i inne kredyty w jednym banku
  • kredyt auto-moto w najniższej cenie na rynku (3,8% w CHF)
  • kredyt gotówkowy, odnawialny w najlepszej cenie (7,75% w PLN)

źródło: MultiBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: MultiBank