16.4 C
Warszawa
środa, 12 czerwca, 2024

Klik po kredyt

Klik po kredytOd początku stycznia serwis transakcyjny BZWBK24 oferuje wszystkim klientom możliwość zakupu kredytu gotówkowego wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Forma elektroniczna zaciągania kredytu jest wygodna i szybka, co niewątpliwie spodoba się klientom. Trzeba powiedzieć, że to kolejna funkcjonalność sprzedażowa nowego serwisu transakcyjnego Banku Zachodniego WBK, która umożliwia zakup produktów w taki sposób. Wszelkie, tzw. „usługi na klik” są intensywnie rozwijającą się w Banku Zachodnim WBK metodą na korzystanie z usług bankowych jedynie za pośrednictwem Internetu.
Za jego pomocą, w zasadzie w kilka chwil, bez konieczności opuszczania swojego domu, można bez trudu uruchomić konto oszczędnościowe, lokatę, konta prowadzone w złotówkach i w walutach obcych, uzyskać kredyt gotówkowy, czy też zostać członkiem wybranego funduszu inwestycyjnego.
Dziś Bank Zachodni WBK jest jednym z niewielu banków na rynku, który oferuje możliwość skorzystania z kredytu gotówkowego całkowicie przez Internet. Proces zaciągania kredytu „na klik” przewiduje jego zakup bez ubezpieczenia, na maksymalną kwotę 20 000 zł. Uproszczona procedura umożliwia otrzymanie przez klienta decyzji kredytowej w przeciągu 10 minut. Tuż po wydaniu pozytywnej decyzji, pieniądze są przelewane automatycznie na konto klienta. Wszystko trwa około 15 minut.
Zakupy dokonywane online w chwili obecnej nikogo nie dziwią. Na stałe zapisały się one w obraz realizacji różnorodnych transakcji handlowych. Są one standardem, aczkolwiek w przypadku akurat produktów bankowych, szybka i prosta sprzedaż internetowa jest dużym wyzwaniem, bowiem banki muszą dokładnie wiedzieć, komu sprzedają dany produkt. Muszą mieć 100% pewność, że dana osoba ma kompletną wiedzę jak skorzystać z produktu i że zapoznała się ona z niezbędnymi regulaminami. Dodatkowo, należy zawrzeć umowę w odpowiedniej formie. Wszystko to nabiera na znaczeniu w przypadku produktów kredytowych, przy sprzedaży których konieczna jest dogłębna analiza wiarygodności kredytowej klienta.
Oferta kredytów „na klik”, dostępna w Banku Zachodnim WBK, jest nie tylko wygodna, ale również bezpieczna. Proces sprzedażowy spełnia elementarne wymogi bezpieczeństwa transakcji, ponieważ jest szybki i całkowicie elektroniczny, co oznacza, że nie wymaga on zawarcia przez klienta umowy w oddziale lub za pośrednictwem kuriera. Bardzo istotne jest to, że prowizja dla wszystkich klientów korzystających z kredytu „na klik” została obniżona z 5 do 3%.
Taka oferta kredytowa dostępna jest wyłącznie dla tych klientów BZWBK, którzy mają wyliczony tzw. prelimit na kredyt gotówkowy, mają aktywny dostęp do usług BZWBK24 Internet, a także podpisaną Umowę Ramową BZWBK24., która obowiązuje od 19 stycznia 2009 roku.
Od nowego roku w serwisie BZWBK24 inwestycja w fundusze inwestycyjne Arka zwolniona jest z konieczności ponoszenia przez klientów opłaty dystrybucyjnej, przez co całość wpłaconej kwoty zostanie przeznaczona wyłącznie na kupno jednostek uczestnictwa. Promocja taka obejmuje wszystkie rejestry lub subrejestry otwarte za pośrednictwem BZWBK24 i trwa do końca marca 2011 roku.
M.M.
bankowynet.pl