piątek, 1 marca, 2024

Klik po kredyt

Klik po kredytOd początku stycznia serwis transakcyjny BZWBK24 oferuje wszystkim klientom możliwość zakupu kredytu gotówkowego wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Forma elektroniczna zaciągania kredytu jest wygodna i szybka, co niewątpliwie spodoba się klientom. Trzeba powiedzieć, że to kolejna funkcjonalność sprzedażowa nowego serwisu transakcyjnego Banku Zachodniego WBK, która umożliwia zakup produktów w taki sposób. Wszelkie, tzw. „usługi na klik” są intensywnie rozwijającą się w Banku Zachodnim WBK metodą na korzystanie z usług bankowych jedynie za pośrednictwem Internetu.
Za jego pomocą, w zasadzie w kilka chwil, bez konieczności opuszczania swojego domu, można bez trudu uruchomić konto oszczędnościowe, lokatę, konta prowadzone w złotówkach i w walutach obcych, uzyskać kredyt gotówkowy, czy też zostać członkiem wybranego funduszu inwestycyjnego.
Dziś Bank Zachodni WBK jest jednym z niewielu banków na rynku, który oferuje możliwość skorzystania z kredytu gotówkowego całkowicie przez Internet. Proces zaciągania kredytu „na klik” przewiduje jego zakup bez ubezpieczenia, na maksymalną kwotę 20 000 zł. Uproszczona procedura umożliwia otrzymanie przez klienta decyzji kredytowej w przeciągu 10 minut. Tuż po wydaniu pozytywnej decyzji, pieniądze są przelewane automatycznie na konto klienta. Wszystko trwa około 15 minut.
Zakupy dokonywane online w chwili obecnej nikogo nie dziwią. Na stałe zapisały się one w obraz realizacji różnorodnych transakcji handlowych. Są one standardem, aczkolwiek w przypadku akurat produktów bankowych, szybka i prosta sprzedaż internetowa jest dużym wyzwaniem, bowiem banki muszą dokładnie wiedzieć, komu sprzedają dany produkt. Muszą mieć 100% pewność, że dana osoba ma kompletną wiedzę jak skorzystać z produktu i że zapoznała się ona z niezbędnymi regulaminami. Dodatkowo, należy zawrzeć umowę w odpowiedniej formie. Wszystko to nabiera na znaczeniu w przypadku produktów kredytowych, przy sprzedaży których konieczna jest dogłębna analiza wiarygodności kredytowej klienta.
Oferta kredytów „na klik”, dostępna w Banku Zachodnim WBK, jest nie tylko wygodna, ale również bezpieczna. Proces sprzedażowy spełnia elementarne wymogi bezpieczeństwa transakcji, ponieważ jest szybki i całkowicie elektroniczny, co oznacza, że nie wymaga on zawarcia przez klienta umowy w oddziale lub za pośrednictwem kuriera. Bardzo istotne jest to, że prowizja dla wszystkich klientów korzystających z kredytu „na klik” została obniżona z 5 do 3%.
Taka oferta kredytowa dostępna jest wyłącznie dla tych klientów BZWBK, którzy mają wyliczony tzw. prelimit na kredyt gotówkowy, mają aktywny dostęp do usług BZWBK24 Internet, a także podpisaną Umowę Ramową BZWBK24., która obowiązuje od 19 stycznia 2009 roku.
Od nowego roku w serwisie BZWBK24 inwestycja w fundusze inwestycyjne Arka zwolniona jest z konieczności ponoszenia przez klientów opłaty dystrybucyjnej, przez co całość wpłaconej kwoty zostanie przeznaczona wyłącznie na kupno jednostek uczestnictwa. Promocja taka obejmuje wszystkie rejestry lub subrejestry otwarte za pośrednictwem BZWBK24 i trwa do końca marca 2011 roku.
M.M.
bankowynet.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podobne wpisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze