20.9 C
Warszawa
sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaBanki promocjeKarta kredytowa DB Premium

Karta kredytowa DB Premium

Karta kredytowa DB PremiumDeutsche Bank ogłasza promocję nowych kart kredytowych – Premium Club Silver i Gold. Wszystkie osoby, które skorzystają z promocji i w trakcie jej trwania złożą stosowny wniosek o kartę główną lub dodatkową, mają zagwarantowane otrzymanie od banku premiowych punktów w programie lojalnościowym Premium Club, które w późniejszym czasie mogą wymienić na atrakcyjne nagrody. Promocja ogłoszona została pod hasłem „Do 7000 punktów Premium Club na start”.
Deutsche Bank w regulaminie promocji określa, że na bonusowe punkty mogą liczyć wszyscy klienci wnioskujący o karty kredytowe główne i dodatkowe Premium Club Silver i Gold, które złożą odpowiednie dokumenty do banku w terminie do 30 czerwca 2011 roku. W zależności od tego, jaki rodzaj kart i jaką ilość będą posiadać klienci Deutsche Banku, mogą otrzymać maksymalnie 7000 punktów bonusowych w programie lojalnościowym Premium Club.
Podstawowym warunkiem regulaminowym promocji „Do 7000 punktów Premium Club na start” jest dokonanie minimum jednej transakcji w ciągu miesiąca od momentu aktywacji karty, ale jednocześnie nie później niż na 45 dni od daty podpisania umowy. Po dokonaniu pierwszej rejestracji kart kredytowych w Deutsche Banku punkty naliczane są użytkownikom automatycznie na ich konto w programie lojalnościowym, w liczbie:

  • 1500 punktów za rejestrację karty kredytowej głównej Deutsche Banku Premium Club Silver,
  • 2000 punktów za rejestrację karty kredytowej głównej Deutsche Banku Premium Club Gold,
  • 1000 punktów za rejestrację każdej karty dodatkowej.

Dotychczasowi posiadacze kart kredytowych Deutsche Bank Premium Club mogą zyskać bonusowe punkty za wydanie kart dodatkowych do rachunku karty głównej. Maksymalnie może ich być pięć. Program lojalnościowy Premium Club prowadzony przez Deutsche Bank jest pierwszym w Polsce multipartnerskim programem tego typu.
Zawierane za pośrednictwem kart kredytowych transakcje bezgotówkowe, bez względu na ich rodzaj, są premiowane punktami. Zebrane na koncie klienta punkty lojalnościowe można wymieniać na atrakcyjne nagrody, zgromadzone w katalogu Premium Club.
Warto podkreślić, że wszystkie karty kredytowe Deutsche Bank Premium Club Silver i Gold są wyposażone w technologię płatności bezstykowych PayPass. Dodatkowo, karty te są objęte programem rabatowym „Strefa Rabatów”, dających posiadaczom wiele korzystnych ofert i zniżek w sklepach i punktach usługowych. Karty kredytowe Deutsche Banku mają atrakcyjny dla klienta pakiet ubezpieczeniowy, zawierający m.in. ubezpieczenie Assistance Auto VIP. W ramach ubezpieczenia można np. naprawić uszkodzone auto na miejscu wypadku czy kolizji.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Deutsche Bank