7 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaBanki promocjeGotówka z polecenia

Gotówka z polecenia

mBank zachęca swoich Klientów do polecania szybkiego kredytu gotówkowego – do wygrania wyjazd w wybrane miejsce oraz inne nagrody. W trwającej do 30 września br. promocji mogą wziąć udział Klienci posiadający kredyt gotówkowy oraz eKONTO. Uczestnik otrzyma na eKONTO 50 zł za każdy uruchomiony z jego polecenia kredyt gotówkowy w wysokości od 4000 PLN do 10 000 PLN. Ponadto osoby, które polecą największą ilość kredytów na najwyższą kwotę, mają szansę na wygranie nagrody – wycieczki (voucher o wysokości 3000 złotych) lub kompletu wartościowych gadżetów. Dodatkowo pierwszych 500 osób, które zarekomenduje kredyt mBanku, otrzyma kubek z foką.
Warunkiem udziału w konkursie jest podanie przez nowego kredytobiorcę we wniosku o kredyt gotówkowy numeru PESEL osoby polecającej.

“W okresie od lipca do września nasi Klienci mają wzmożoną potrzebę posiadania dodatkowych środków. Wymarzony urlop nad morzem lub wycieczka w egzotyczne rejony, sfinansowanie kolonii dla dziecka, a we wrześniu długa lista podręczników i przyborów szkolnych – nie zawsze mamy oszczędności, aby zaspokoić te potrzeby. Kredyt gotówkowy to sposób na szybkie uzyskanie niezbędnych funduszy.” – mówi Marta Szewczyk, odpowiedzialna za kredyty konsumpcyjne w mBanku – “Klienci mogą uzyskać bardzo atrakcyjne warunki kredytowania. Zaletą oferty mBanku jest to, że odsetki naliczane są jedynie od wykorzystywanej kwoty kredytu, a nie od całego przyznanego limitu.” – dodaje.

Kredyt gotówkowy można otrzymać na dowolny cel, bez zbędnych formalności, nawet przy niskich stałych dochodach. mBank nie wymaga poręczycieli czy dodatkowego ubezpieczenia. Dodatkowo, będąc Klientem mBanku, można uzyskać kredyt jedynie na podstawie 2 dokumentów tożsamości. Aby otrzymać wyższy limit, wniosek może złożyć dwóch niespokrewnionych ze sobą kredytobiorców.
W ramach kredytu mBank oferuje od 500 do 100 000 zł na okres od 3 miesięcy do 60 miesięcy. Pieniądze można wykorzystać od razu, dzięki bezpłatnej karcie Visa Electron, dokonując transakcji bezgotówkowych w milionach punktów honorujących karty VISA. Klienci preferujący gotówkę mają możliwość skorzystania z sieci ponad 8000 bankomatów na terenie całego kraju. Dodatkowo każda wpłata na konto zmniejsza wysokość zadłużenia, a odsetki naliczane są tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty, a nie od całego przyznanego limitu.
Kredyt gotówkowy można uzyskać w bardzo krótkim czasie w jednym z 46 mKiosków lub w Centrach Finansowych mBanku, a także składając wniosek przez Internet lub telefonicznie, za pośrednictwem mLinii. Przy podpisaniu pierwszej umowy Klient może zadecydować, czy chce, by kredyt uległ automatycznemu odnowieniu.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank