30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeDeutsche Bank PBC daje 7%

Deutsche Bank PBC daje 7%

Deutsche Bank PBC daje 7%Do 31 października bieżącego roku klienci Deutsche Banku PBC mają możliwość skorzystania z wysokiego oprocentowania środków finansowych zgromadzonych na db Koncie Oszczędnościowym 24h. Jest to promocyjne oprocentowanie db Konta Oszczędnościowego, z dzienną kapitalizacją odsetek.
Promocja skierowana jest do nowych posiadaczy rachunku dbNET. Deutsche Bank PBC zaoferował klientom oprocentowanie rzędu 5,6% w skali roku, co odpowiada stawce w wysokości 7% dla tradycyjnych depozytów bankowych. Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy w okresie promocyjnym zdecydują się na otwarcie Konta Oszczędnościowego wraz z kontem bankowym dbNET.
Warto podkreślić, że Deutsche Bank PBC przygotował promocję na wysokie oprocentowanie konta oszczędnościowego dla nowych posiadaczy kont dbNET. Z oferty można skorzystać nie wychodząc z domu, ponieważ jest ona dostępna wyłącznie w Internecie. Aby cieszyć się wysokim oprocentowaniem środków zgromadzonych na koncie w Deutsche Banku należy złożyć wniosek o otwarcie konta za pośrednictwem strony www.dbnet24.pl.
Deutsche Bank wprowadził ograniczenie co do ilości kont, jakie może otworzyć właściciel rachunku dbNET. Ma on możliwość założenia maksymalnie trzech kont oszczędnościowych z dzienną kapitalizacją, ale jednocześnie promocją zostanie objęte wyłącznie jedno z nich.
Odsetki od środków zgromadzonych na Koncie Oszczędnościowym 24h są naliczane codziennie, od wszystkich pieniędzy. Dzięki temu, że kapitalizacja odsetek jest wykonywana w cyklu dziennym, a odsetki przelewane są na rachunek, zwiększa się jednocześnie kwota podlegająca oprocentowaniu, a klient nie płaci podatku Belki. Brak obciążenia zysku podatkiem kapitałowym jest wielkim atutem oferty Deutsche Banku PBC.
Zyski wypracowane na Koncie Oszczędnościowym 24h nie będą obciążone podatkiem, ale wyłącznie w przypadku, gdy saldo na rachunku nie będzie wyższe niż 15 tys. zł. Jeśli by się tak stało, to oprocentowanie wyższych kwot wyniesie 4,09%, co automatycznie odpowiada 5,05% na zwykłej lokacie tradycyjnej.
Deutsche Bank PBC umożliwia klientom dokonanie wpłaty na Konto Oszczędnościowe 24h dodatkowych środków finansowych w dowolnym momencie. Jednocześnie, możliwe jest wypłacenie oszczędności, bez utraty należnych klientowi odsetek. Posiadacze konta mogą przeprowadzać wszelkie transakcje bankowe i mieć wgląd do konta za pośrednictwem systemu bankowości internetowej db easyNET lub też w oddziałach banku.
Deutsche Bank PBC nie pobierze od klienta żadnych opłat za dokonanie jednego przelewu w miesiącu na rachunek prowadzony w tym banku. Za pozostałe przelewy pobierana jest opłata w wysokości 8 zł, bez względu na to, ile ich będzie.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: Deutsche Bank PBC