27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeBank BPH przedłużył promocję kredytów mieszkaniowych

Bank BPH przedłużył promocję kredytów mieszkaniowych

W ciągu 4 miesięcy tego roku Bank BPH udzielił już 11 tysięcy kredytów mieszkaniowych. Łączna kwota udzielonych kredytów wyniosła ponad 1,4 mld zł, czyli była wyższa o 14%, niż w porównywalnym okresie roku ubiegłego. Wysoka sprzedaż to między innymi efekt wprowadzonej przez Bank w marcu br. promocji kredytów mieszkaniowych oraz kredytów na spłatę kredytów mieszkaniowych zaciągniętych w innych bankach. Obecne promocje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów, dlatego też Bank BPH przedłużył termin ich obowiązywania do końca czerwca 2006 r.
Osobom, które dopiero będą zaciągać kredyt mieszkaniowy Bank oferuje promocyjne oprocentowanie (stan na 31.05.2006) – od 5,22 % w PLN, od 2,57% w CHF, od 6,32% w USD, od 4,06% w EUR. Promocyjne oprocentowanie Bank proponuje też dla kredytów konsolidacyjnych: od 6,22 % w PLN, od 3,57% w CHF, od 7,32% w USD, od 5,06% w EUR.
Kredyt na cele mieszkaniowe można uzyskać w wysokości do 100% wartości nieruchomości, dzięki ubezpieczeniu brakującego wkładu własnego. Okres spłaty kredytu może wynieść nawet 30 lat. Bank umożliwia zawieszenie w razie potrzeby spłaty kapitału nawet 3 razy na 6 miesięcy. Dla kredytów mieszkaniowych oraz kredytów konsolidacyjnych zaciągniętych w promocji Bank oferuje też możliwość:

  • bezpłatnego podwyższenie kwoty kredytu w okresie spłaty
  • bezpłatnych przewalutowań kredytu
  • bezpłatnej wcześniejszej spłaty (po pierwszych 3 latach kredytowania)

Bardzo atrakcyjne warunki uzyskają osoby, które przeniosą kredyt mieszkaniowy do Banku BPH:

  • taki sam kredyt o niższym oprocentowaniu
  • bez prowizji za udzielenie kredytu
  • bez kosztów związanych z przeniesieniem kredytu – pokrywa je Bank BPH
  • bez formalności związanych z przeniesieniem kredytu – załatwia je Doradca Banku BPH

Oferta jest skierowana do osób, które spłacają kredyt mieszkaniowy od co najmniej 12 miesięcy oraz mają założoną księgę wieczystą dla nieruchomości.
źródło: Bank BPH – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank BPH