11.3 C
Warszawa
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaBanki promocjeBank BPH: Ceny topnieją na wiosnę

Bank BPH: Ceny topnieją na wiosnę

Od 10 kwietnia 2006 roku Biuro Maklerskie Banku BPH wprowadziło promocyjne stawki prowizji za obrót kontraktami terminowymi. Inwestorzy realizujący obroty miesięczne w wysokości co najmniej 100 sztuk składając zlecenia przez Internet zapłacą za 1 kontrakt maksymalnie 8,50 zł. Stawki dla zleceń składanych telefonicznie bądź osobiście są równie atrakcyjnie i wynoszą 12 zł za kontrakt. Korzystanie z nowych stawek prowizji nie wymaga od Klientów dodatkowych formalności. Przyznanie nowych stawek prowizji następuje automatycznie na podstawie korzystniejszej wartości obrotu z ostatniego miesiąca bądź też średniej wartości obrotów z poprzednich trzech miesięcy.
Przy niższych obrotach prowizje pobierane za jeden kontrakt są także wyjątkowo atrakcyjne oraz wynoszą maksymalnie: 9 zł – dla zleceń internetowych oraz 13 zł – dla zleceń telefonicznych i realizowanych osobiście.
Korzystanie z prowizji liniowej nie wyklucza możliwości negocjowania stawek prowizji od pojedynczych transakcji. Nadal można korzystać z day tradingu i płacić niższe prowizje od transakcji odwrotnych.
Obniżone zostały również internetowe stawki prowizji za obrót opcjami. Teraz maksymalna prowizja wynosi 9 zł od jednej opcji.
Promocja obowiązuje do 30 września 2006 roku.
źródło: Bank BPH – informacja prasowa
sprawdź ofertę: Bank BPH