30.7 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocje100 zł za otwarcie konta

100 zł za otwarcie konta

100 zł za otwarcie kontaLukas Bank wypłaci każdemu klientowi kwotę 100 zł za założenie konta osobistego i oszczędnościowego. Promocja trwa do końca września 2011 roku. Jej uczestnikiem może być każda osoba fizyczna, która nie prowadzi działalności gospodarczej.
Warunkiem otrzymania premii jest to, aby osoba niebędąca dotychczas klientem Lukas Banku otworzyła w nim konto osobiste i zadeklarowała na nie wpływ wynagrodzenia, które będzie na niego przekazywane przez kolejne 3 miesiące. Następnie, musi ona złożyć w oddziale Lukas Banku wniosek o wydanie karty płatniczej do konta. Kolejnym warunkiem jest to, że osoba chcąca uzyskać premię 100 zł powinna otworzyć rachunek oszczędnościowy.
Lukas Bank wypłaci pieniądze nowemu klientowi za założenie konta, jeśli ten dodatkowo złoży wniosek i podpisze umowę z bankiem o jeden z jego produktów, np. pożyczkę gotówkową, kredyt samochodowy, lokatę terminową, fundusz inwestycyjny wraz z pierwszą wpłatą na zakup jednostek uczestnictwa w wybranym funduszu oraz ubezpieczenie na życie, z opłaceniem składki ubezpieczeniowej z góry na okres sześciu lub dwunastu miesięcy.
Na premię 100-złotową mogą liczyć także klienci posiadający jakiekolwiek produkty bankowe w Lukas Banku. Mowa tu o klientach korzystających z pożyczki gotówkowej, kredytu ratalnego czy karty kredytowej. W takiej sytuacji, warunkiem otrzymania od Lukas Banku premii jest otwarcie konta osobistego wraz z deklaracją wpływu wynagrodzenia, które będzie przekazywane na konto przez co najmniej okres 3 miesięcy. Klient musi do tego złożyć wniosek o wydanie karty płatniczej do konta i otworzyć rachunek oszczędnościowy.
Konto osobiste i konto oszczędnościowe klient może otworzyć w placówce Lukas Banku, bądź też za pomocą kanałów zdalnych – LUKASlinii i Internetu. Chcąc wziąć udział w promocji Lukas Banku należy wypełnić i podpisać Deklarację przelewu wynagrodzenia. Pierwszy wpływ wynagrodzenia powinien mieć miejsce na konto w Lukas Banku w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta. Lukas Bank podkreśla, że dla otrzymania i zachowania premii 100 zł uczestnik promocji nie może złożyć wniosku o zamknięcie konta przed upływem 12 miesięcy od dnia jego otwarcia.
Premię w wysokości 100 zł od Lukas Banku można zamienić na obniżenie o jeden punkt procentowy prowizji z tytułu udzielonej pożyczki gotówkowej lub o 1,5 punktu procentowy prowizji z tytułu udzielonego kredytu samochodowego. W tym przypadku łączna wartość nagrody otrzymanej w związku ze sprzedażą premiową nie może przekroczyć kwoty 760 zł.
M.M. – bankowynet.pl
źródło: LUKAS Bank