niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaBanki ofertaCrédit Agricole Bank Polska S.A.

Crédit Agricole Bank Polska S.A.

Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole, dawniej Lukas Bank to bank uniwersalny. Swoją ofertę kieruje głównie do klientów indywidualnych. W bogatym wachlarzu bankowych produktów klienci znajdą:rachunki osobiste, karty kredytowe, pełną gamę kredytów, w tym. m.in: kredyt gotówkowy, samochodowy, konsolidacyjny,ratalny, hipoteczny,a także atrakcyjne pakiety ubezpieczeń oraz produkty umożliwiające pomnażanie kapitału: rachunki oszczędnościowe czy produkty strukturyzowane.

Bank szczególny nacisk kładzie na rozwój usług z zakresu consumer finance. Credit Agricole oferuje klientom indywidualnym kredyty ratalne dostępne w sieciach handlowych (ponad 16 tys. placówek).

Oferta banku zawiera także produkty dedykowane firmom, funkcjonującym w sektorze MŚP,jak również większym przedsiębiorcom. Produkty oferowane przez Credit Agricole pozwalają na kompleksowe zarządzanie finansami firmy, a także jej rozwój (kredyty inwestycyjne, samochodowe, leasing).

Credit Agricole dbając o wysoką jakość świadczonych usług oraz wygodę korzystania z produktów, udostępnia usługi za pośrednictwem nowoczesnych kanałów bankowości: elektronicznej (serwis internetowy CA24), telefonicznej (serwis telefoniczny CA24). Credit Agricole posiada również rozwiniętą sieć stacjonarnych oddziałów, na którą składa się przeszło 440 placówek oraz 1300 bankomatów na terenie Polski.

Aktualna oferta Credit Agricole:

nazwa produktu główne cechy informacje wniosek
Konto osobiste bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta
Karta kredytowa rabaty u Partnerów klubu rabatowego Banku Credit Agricole
Kredyt gotówkowy oprocentowanie od 6,99%
Kredyt samochodowy kredyt na każdy pojazd o wartości od 5 000 PLN
Kredyt mieszkaniowy możliwość skorzystania z karencji w spłacie kapitału do 24 miesięcy
reklama

dane teleadresowe:
adres: pl. Orląt Lwowskich 1, 53-605 Wrocław
telefon: +48 (71) 35 49 009
fax: +48 (71) 355 30 05
infolinia: 801 33 00 00
adres e-mail: [email protected]
adres strony www: www.credit-agricole.pl
Podobne wpisy

9 KOMENTARZE

 1. ma pani racje ja tez miałem z tym bankiem po zmianie nazwy same problemy opłaciło mi się wziąć kredyt w moim banku i spłacić kartę kredytową bo tak namieszali że glowa boli przysyła mi pani wiceprezes joanna tomicka-zawora propozycje wzięcia kredytu w wysokości 35 000zł.pisze pani że poznaliśmy się w lukas banku to i niech tak zostanie z nowym bankiem nie chcę mieć nic do czynienia to jest najgorszy bank w jakim miałem nieszczęście wziąć kredyt.odradzam wszystkim ten bank

 2. Mąż otrzymał wyciąg nr 81z rachunku 48 19401018 0900010000331520 karty kredytowej Credit Agricole nigdy żadnej takowej karty nie miał i nie chce mieć obecnie przebywa od dłuższego czasu za granicą i bardzo proszę nie przysyłać więcej żadnych ofert a tym samym powiadomień o limicie przyznanego kredytu kto Was do czegoś takiego upoważnił kto aktywował jaką kartę kredytową u Was.Kategorycznie żądam o usunięcie z bazy danych męża jako Waszego klienta . Pozdrawiam

 3. Widać sami inteligentni ludzie. W woli ścisłości… bank jest ten sam tylko zmieniła się nazwa. Akcjonariuszem jest dalej ta sama firma co 10 lat temu … Wystarczy oglądać telewizję lub słuchać radia bo od roku o tym już było głośno.
  1. Alicja jeśli ludzie zmieniają numer i nie informują o tym banków, to wybacz ale dziękuj takim właśnie osobom. Sam dostawałem telefony z różnych firm (też banków) bo ktoś podawał mój numer lub swój dawniejszy.
  2. Jan używaj znaków interpunkcyjnych bo z Twojej wypowiedzi wynika tyle co nic. Sam pracuje w banku więc jak coś podpisujesz to się to czyta a jak nawet nie masz czasu w banku tego zrobić to się wraca do domu i po to jest 10 dni na zrezygnowanie/wypowiedzenie umowy żeby tacy ludzie jak Ty mogli zrezygnować z produktu niedostosowanego do swoich potrzeb. W moim banku też produkty wciskają na siłę (zresztą jak wszędzie). Masz internet to najpierw zapoznaj się z ofertą różnych banków a potem decyduj gdzie idziesz.
  3. Grażyna, przeczytaj początek mojego postu … widocznie skoro przed zmianą było dobrze a po 10-ciu latach dopiero akcjonariusz postanowił zmienić nazwę i tym samym poza nazwą się nic nie zmieniło to znaczy, że coś z Tobą jest nie tak.

 4. tragedia!!! jest to jedyny bank, który odmówił mi kredytu na towar!!!! Wysyłają list z gwarantowaną pożyczką na 10000 zl po czym nie dają zgody na kredyt na zakup sprzętu rtv na 3000!!! pytają o ilość osób w rodzinie, stan cywilny a zarobki wzięli pod uwage tylko moje!!!!!!!!

 5. zgadzam się w 100%, NAJGORSZY bank na polskim rynku,ludzie nie kompetentni,
  wzięłam kredyt na 84 m-ce i po 3 cały spłaciłam z nadwyżką bo w każdej placówce(3) podawano mi inną kwotę do spłaty.Nadpłatę zwrócą po 30 dniach i niechcą przelać na konto w innym banku tylko prześlą pocztą.Totalna bzdura!!!

 6. Najgorszy bank jaki był i jest to jest ten sam bank tylko się przefarbowali i sprzedali francuzom.I szukajom sobie wyrobić na nowo jakoś dobrom renome.A som to jako bank nierzetelny oszukujących ludzi i naciągaczy.Nie radze z tym bankiem mieć nic wspólnego.

 7. Tak racja to najgorszy bank pod słońcem.Ludzie omijajcie ich z daleka.Jestem ich klientem stałym i traktują jak jakieś g….Proponowali mi konsolidacje już dawno niespełnialem warunków. Teraz jak mam wszystko i chciałem zrobić jeden kredyt to ci życie utrudniają. ponaciągali mnie powprowadzali w błąd. Mówie wam załamka.!.aBY DO SIEBIE.A TEN KTO SIĘ NIEORIENTUJE NAPRAWDE MOZE WDEPNĄĆ W BAGNO!!!1

 8. Jak to jest, ze spłaciłam kredyt zaciągnięty w 2004 roku, a po 10 latach ( w dn dzisiejszym) przysyłają mi informację z działu windykacji, że zalegałam 0,06 zł a obecnie mam zapłacić 119,62zł. To ma być profesjonalny bank? Pytam, dlaczego nie otrzymałam żadnej informacji o niedopłacie, a po 10 latach przysyłają wezwanie do zapłaty i nieźle naliczonymi odsetkami… Czy nie powinno być tak, że w każdym szanującym się i klienta banku obowiązują pewne procedury?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -

Najpopularniejsze