20.4 C
Warszawa
sobota, 13 lipca, 2024
Strona głównaBanki promocjeeKONTO z dobrą linią

eKONTO z dobrą linią

W ramach wiosennej promocji, mBank proponuje Klientom limit w eKONCIE bez prowizji i z minimalnym oprocentowaniem. Klienci mBanku, którzy do 21 kwietnia 2006 złożą wniosek o linię kredytową w rachunku eKONTO, otrzymają ją bez prowizji. Dodatkowo przez pierwsze pół roku promocyjne kredyty będą oprocentowane na poziomie minimalnym – 9,95%.
KREDYT odnawialny do bezpłatnego rachunku eKONTO to prosty i wygodny sposób na uzyskanie taniego kredytu, przyznawanego na przejrzystych zasadach. Szeroka funkcjonalność rachunku eKONTO pozwala na stałą kontrolę zadłużenia oraz łatwy sposób spłaty poprzez system transakcyjny. Zaletą linii kredytowej jest to, że odsetki naliczane są jedynie od aktualnej wartości zadłużenia – czyli kwoty wykorzystanego, a nie przyznanego limitu. Środki można przeznaczyć na dowolny cel.
KREDYT odnawialny w mBanku to:

  • najlepszy sposób na nieoczekiwane wydatki,
  • elastyczność – tzn. możliwość zarządzania środkami przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku przez serwis transakcyjny mBanku,
  • oszczędność – odsetki naliczane są od wykorzystanej kwoty (a nie od przyznanego limitu),
  • dodatkowe środki na dowolny cel – maksymalna kwota kredytu to 50 000 zł.

O KREDYT odnawialny mogą wnioskować Klienci posiadający rachunek w mBanku od przynajmniej 6 miesięcy oraz osoby przenoszące linię kredytową z innego banku. Dzięki programowi TSL+ (Taki Sam Limit +), Klienci posiadający już kredyt, mogą bez zbędnych formalności otrzymać w mBanku taki sam lub wyższy limit. KREDYT odnawialny w mBanku poszerza możliwości finansowe, umożliwia zakup już dziś tego, na co stać byłoby Klienta dopiero w przyszłości; nie wymaga deklaracji celu kredytowania, ani zabezpieczeń. Suma wszystkich kredytów odnawialnych udzielonych w mBanku przekroczyła 380 mln zł.
źródło: mBank – informacja prasowa
sprawdź ofertę: mBank