27.6 C
Warszawa
piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościPromocja ubezpieczenia Locum

Promocja ubezpieczenia Locum

W Banku Zachodnim WBK można wykupić od niedawna promocyjne ubezpieczenie domu i mieszkania o nazwie Locum. Ubezpieczenie to jest oferowane przez Towarzystwo BZ WBK – Aviva wraz z Bankiem Zachodnim WBK. Promocja ważna jest do 31 grudnia bieżącego roku i obejmuje aż 25% rabatu dla klientów wykupujących do końca roku polisę ubezpieczeniową Locum. Aby móc skorzystać z promocyjnej ceny ubezpieczenia, należy w wyznaczonym terminie złożyć wniosek o przystąpieniu do niego.
Oznacza to, że nawet klienci niedysponujący zbyt wysokimi kwotami, mają możliwość ubezpieczenia swojego domu lub mieszkania. Towarzystwo BZ WBK-Aviva we współpracy z bankiem BZ WBK wystosowało ofertę ubezpieczeniową „dla każdego”. W ofercie tej ceny za ubezpieczenie majątkowe są o wiele niższe, od stawek ubezpieczenia komunikacyjnego czy ubezpieczenia na życie, które klienci płacą co rok.
Nie ulega wątpliwości, że warto ubezpieczyć swój dom czy mieszkanie, ponieważ kwota składki na ubezpieczenie będzie na pewno mniejsza od tej, którą przyszłoby nam wydać na przeprowadzenie niezbędnych napraw czy remontów w przypadku pojawienia się szkód. Jeśli zalane zostałoby mieszkanie, musielibyśmy na przykład wymienić podłogi, czy kupić zepsuty sprzęt AGD. Są to na pewno niebagatelne koszty, w porównaniu jeszcze do niskich składek na ubezpieczenie majątkowe Locum. Na ubezpieczeniu domu lub mieszkania nie można oszczędzać, ponieważ ryzykuje się tym samym, że nasz dobytek może ulec zniszczeniu, a my nie odzyskamy ani grosza z majątku, który gromadziliśmy niejednokrotnie przez całe życie. Ubezpieczenie mieszkania i domu Locum, oferowane przez BZ WBK daje nam gwarancję rekompensaty w takich przypadkach.
Oferta promocyjna ubezpieczenia Locum w BZ WBK pozwala na ubezpieczenie mieszkania nawet na 300 tys. zł, a składka ubezpieczeniowa przy takiej sumie wynosi teraz zaledwie 180 zł na rok. Klient oszczędza 60 zł, wykupując ubezpieczenie mieszkania i domu w terminie do końca bieżącego roku. Łącznie z polisą ubezpieczenia majątkowego, klient może skorzystać z promocyjnej ceny za pakiet ubezpieczenia ruchomości domowych, stałych elementów wyposażenia oraz OC. Składka na takie ubezpieczenie za rok wynosi zaledwie 60 zł.
Proponowana przez Towarzystwo ubezpieczeniowe BZ WBK – Aviva i bank BZ WBK polisa Locum chroni majątek ubezpieczeniowego przed następstwami różnorodnych, nieszczęśliwych wypadków, np. przed zalaniem, rabunkiem, czy pożarem. Ubezpieczenie pokryje również szkody osobowe i rzeczowe, wyrządzone osobom trzecim przez ubezpieczonego i jego najbliższych, zakładając, że zostały one wyrządzone w miejscu ubezpieczenia – czyli w domu lub mieszkaniu, stanowiącym przedmiot ubezpieczenia.
Źródło: BZ WBK